Kaligrafia

9:54:00 Katarína Sládečková 4 Comments

Ahojte :) 

Ako som už písala, momentálne chodím na kurz čínštiny. A zháňam potrebné pomôcky na čínsku kaligrafiu. Ani si neviete predstaviť, aké je to zložité. Prešla som väčšinu slovenských e-shopov, avšak bezvýsledne, nakoľko potrebujem špeciálne štetce z kozy, vlka a ešte aj kombináciu týchto dvoch. Štetec z kozy by mal byť malý, stredný by mal byť vlk a veľký kombinácia. Napriek tomu, že som to naozaj študovala, samotné štetce som našla až na aliexpresse. 

Keď som však pozrela, koľko by všetko stálo (treba kupovať viac-menej kusovky, nakoľko sa v sadách nenachádzajú tie štetce, ktoré potrebujem), vyšla mi suma až 72$, čo je naozaj extrémne veľa, nakoľko musím kupovať po kusoch. 

Tak držte palce, nech sa mi v čínštine darí aj naďalej :D

4 komentáre:

 1. Tak ty si to naozaj zobrala vážne so všetkým čo k tomu patrí. Držím palce a snáď sa dočkáme článku písanom v čínštine. Síce nebudeme rozumieť, ale to nevadí. Poprípade ma poteší aj článok napísaný priamo z Číny, to len bude super :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Do Číny to síce bude komplikovanejšie, no verím že sa tam raz dostanem. A čo sa týka článku v čínštine, to by som vám určite nespravila. Keď tak dvojjazyčne :)

   Odstrániť
 2. Tak tohle vypadá skvěle. Držím ti palce. To si potom budeš moct přečíst i to, co mám pro tebe už vybrané do swapu. :-D
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jej, no tak to sa nesmierne teším a som naozaj zvedavá. Ja SWAP ešte zhromažďujem a dopĺňam, no mam dojem ze mi to ide naozaj veľmi dobre. Tak snáď to oceníš aj ty :)

   Odstrániť