Leopard tohto roka

19:53:00 Katarína Sládečková 12 Comments

Ahojte kočky. Aj vy sa tak veľmi tešíte na HALOWEEN ako ja? Tento sviatok som doposiaľ neoslavovala, no vždz som túžila ísť na nejakú Haloweensku diskotéku. Niekedy som nemala s kým ísť, inokedy som zas mala tréning. Tento rok mi však termín absolúnne vyhovuje, takže si užijem prvé prezliekanie sa. A ako inak, aj ja idem za mačku. Napriek tomu, že je to už viac menej zvyk u každého dievčaťa, totálne sa teším. Je to najmä z toho dôvodu, že som po mačacom kostýme vždy túžila a konečne sa mi to splní.


Nevedela som sa však rozhodnúž, či siahnem po mačke alebo leopardovi. Napokon ma však presvedčilo Kung-Fu, kde je mojim obľúbeným štýlom tiger s ostrými pazúrikmi, a tak som sa rozhodla napokon pre leoparda. A aj keď bolo toto líčenie pre mňa naozaj veľkou komplikáciou, napokon som veľm spokojná s mojim výtvorom. Musím však podotknúť, že som minula nesmierne veľa čiernej ceruzky, ktorú som musela viackrát strúhať a samozrejme si celý večer dávať pozor na svoje líčenie, aby som sa neroztiekla.

Pri líčení som použila oranžový lak a lak s čiernymi trblietkami, ktorý však absolútne nechcel na štetček naniesť trblietky, a tak to vyzerá len ako priesvitný lak. Samozrejme tónovací krém, riasenku, tiene, už spomínanú čiernu ceruzku, balzam na peryrúž a lesk, avšak lesk je natoľko výrazný, že samotný rúž prekryl.

Čo hovoríte na takéto líčenie? Viem, že nie som expert, no mne sa to veľmi páči. Zároveň vám sem pridávam fotku po 7 hodinách s líčením z diskotéky s najlepším kamarátom, a to nebol dodatočne upravený make-up.

12 komentárov:

 1. tak to je brutálne, veľmi sa ti to podarilo ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Hoc mi práca trvala cca 2 hodiny, myslím si že výsledok stojí za to

   Odstrániť
 2. Dneska všade vidím len halloweenske make upy :D :D Ale tvoj je super :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Všimla som si ze tento rok išlo najmä samovražedna jednotka tak som rada ze som zvolila niečo typické no zároveň odlišné, keďže nešlo o mačku ale leoparda

   Odstrániť
 3. Katka líčenie sa ti veľmi vydarilo a navyše ti aj perfektne ide :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Musím sa priznať, že som sa s ním poriadne musela popasovať

   Odstrániť
 4. Wow! Moc pěkný nápad, to líčení se ti povedlo! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Som strašne rada, že sa vám moja práca úprimne páči

   Odstrániť
 5. Vypadá to opravdu skvěle. Já nikdy na Halloweenksé party nebyla, ale může to být zábava. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tam bol tiež prvýkrát a nakoľko osôb bola s kamarátmi, bolo to super

   Odstrániť
 6. No fantázii sa medze nekladú. Vymyslela si si to super. Snáď si sa na tej oslave zabavila. Ja oslavujem doma s bylinkovým čajom a PC :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, poriadne som si to užila, no to skôr kvôli ľuďom nakoľko pesničky mi veľmi nesadli. Ale Inak aj ja som doposiaľ oslavovala s cajikom a samozrejme ráno cintorín

   Odstrániť