Moje kryty na mobil

11:52:00 Katarína Sládečková 12 Comments

Zrejme každý z nás má nejaký ten kryt na mobil. Kryty sú nie len atraktívnym doplnkom, ale aj funkčným prostriedkom pre ochranuc jeho displeya. Možno aj to je dôvod, prečo sú kryty také drahé.
Tentokrát som sa preto zamyslela a prišla som na to, že si kryt objednám  radšej z čínskych eshopov, akoby som mala zaplatiť 2x tak vysokú sumu. Lenže som nečakala, že bude výber až tak pestrý. Na môj Sony Xperia Z5 premium je veľmi ťažké zohnať nejaký kryt, no tu ich bolo neúrekom. Preto som neodolala a zakúpila som si ich viac.

Mojim prvým úlovkom bol priesvitný kryt v hodnote 0,99eur, na ktorý sa chystám nakresliť si čínsky znak lásky. Potom som si zakúpila dvoch psíkov. Jeden je v čierno-bielom prevedení, pričom obsahuje nápis TOMORROW WILL BE A BETTER DAY a rozkošného psíka, ktorému odstávajú ušká. Druhý psík je v hnedastých farbách a má šiltovku na hlave. A ako posledný je superwoman s nápisom I AM SUPERWOMAN. Tento kryt som pôvodne nechcela, nakoľko mi príde troška namyslene, no veľmi sa mi páčilo jeho farebné prevedenie, a tak som mu nedokázala odolať.

Posledný kryt je v modrom prevedení, no nie je taký obyčajný ako to na prvý pohľad vyzerá. Po otvorení sa v ňom nachádza klávesnica na prepojenie sa s mobilom. Je to veľmi praktické, najmä ak chcem písať články cez mobil. Jedinou nevýhodou je, že má trocha inú klávesnicu, a tak sa z a y nachádzajú na inom mieste a neviem nájsť mäkčeň či dlžeň, takže som v tomto článku nevedela použiť ani dlhé "o" a ani "d" s mäkčeňom. A taktiež ú ä § sa nachádza na spodu klávesnice.

Verím, že si na klávesnicu zvyknem a čoskoro vám budem prinášať články už aj z mobilu, počas školy.

12 komentárov:

 1. Jéé, ty ich máš toľko. Ja mám jeden už dva roky. A tá klávesnica je skvelá, ja mám takú bezdrôtovú a používam ju k tabletu na písanie článkov, keď som doma (som lenivá so sebou nosiť notebook).

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne som ich kupovala naraz, pretože som sa nevedela rozhodnúť ktorý vybrať. Na druhej strane som za ne platila dokopy nejakých 6-8€ (za 4 obyčajné kryty) čo by som sa na Slovensku vyšplhala už pri jednom kryte

   Odstrániť
 2. Tie su super hlavne ten biely s havkom :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Ten biely ma inšpiroval najmä kvôli krásnemu nápisu, no ten havo je tiež rozkošný :)

   Odstrániť
 3. Moc krásne kryty, pripomenula si my, že aj ja by som si mala nejaké kúpiť :D
  Girl with pink nails aj s GIVEAWAY!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Skús pozrieť aliexpress. Aj keď sa na ne musí čakať, cenovo sa to určite oplatí oveľa viac :)

   Odstrániť
 4. Ja milujem kryty na mobil a tiež si ich objednávam z Číny :D
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som si ich objednávala prvú krát a prišla som na to, že sa to oplatí

   Odstrániť
 5. Já si objednávám kryty na mobil jedině z Aliexpressu. Opravdu se to oplatí. Líbí se mi klávesnice na propojení s mobilem. Nevěděla jsem, že něco takového je. To by se pak články psaly o dost lépe. Hlavně když jsem u rodičů v ČR. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja som odtiaľ objednávala. Články sa síce píšu lepšie, avšak dosť mi vadí že je to malá klávesnica a niektoré písmená som doteraz nenašla

   Odstrániť
 6. Kryty na mobil sa mi páčia no sama nemam ešte ani jeden nejaký pekný iba klasiku čierny. Asi musím urobiť zmenu. Tie tvoje vyzerajú parádne.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som doposiaľ nemala žiadne toto je prvýkrát čo mám nejaké a hneď toľko :)

   Odstrániť