Zázračná Aloe

9:24:00 Katarína Sládečková 20 Comments

Už je to nejaká tá chvíľka, kedy som naposledy používala Soaphoria produkty. A keďže sa u mňa sprchový gél využíva naozaj často (keďže ho používa celá rodina), rozhodla som sa opäť siahnuť po sprchovom gély. A ktorý to teda bude teraz? Jednoznačne ALOE

Osobné hodnotenie

Ak mám byť úprimná, najskôr som si nevedela vybrať, po ktorom sprchovom géli siahnem tentokrát. Vyskúšala som už niekoľko sprchových gélov a zakaždým som bola maximálne spokojná. Navyše, stále je v obchodíku ešte množstvo vôní, ktoré ma lákajú a ktoré by som veľmi rada vyskúšala. Tentokrát to však u mňa vyhrala Aloe Vera, vďaka jej krásnej zelenej farbe a predovšetkým liečivým účinkom Aloe.

Priznám sa, že keď som si prečítala niečo o tejto Aloe na stránke, príjemne som bola prekvapená. Ani som netušila, že pôsobí podobne ako steroidy, ale bez vedľajších účinkov. A aj keď netrpím kožným ochorením, myslím si, že občasná vitamínová bomba pre telo môže byť prospešná :) 


Čo sa týka vône, tento sprchový gél nemá výraznú vôňu, no i napriek tomu je cítiť tónmi Aloe Vera. A aj keď nie som jej pestovateľ, jej chuť i vôňu mám veľmi rada najmä v koktejloch či jemných nápojoch. Určite poznáte tie nápoje v ktorých plávajú kúsky Aloe. Ide o pomerne drahý nápoj no nedokážem si ho vynachváliť. Možno aj preto mi jemnejšia vôňa nevadila a veľmi rýchlo som sa s ňou stotožnila.


Čo sa týka konzistencie, nie je riedky ani tuhý. Skrátka taký, aký by mal mať každý gél. Veľmi dobre sa rozotiera a pokožka po ňom ostáva príjemne jemná. Práve z tohto dôvodu si ho doprajem najmä ak sa vyskytujem v prašnom prostredí (čo sa teraz vyskytujem dosť často, keďže prerábame chatku), a musím povedať, že som spokojná.

20 komentárov:

 1. velmi mne zaujal ten sprchový gel, přesně tyto typy mám ráda a hlavně aloe je velmi příjemné, zdravé a myslím, že je úžasnou volbou. máš krásný blog, inspirativní :-)!

  voguetheresa.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne. Aloe je naozaj super keďže je aj zdraviu prospešná

   Odstrániť
 2. Ja mam velmi rada aloe a pouzivam aj.kremy a nim, takze sa musim po nom pozriet :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc díky za doporučení, aloe miluju a zpracování ve formě sprchového gelu musí být perfektní!♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Aloe mám hodně ráda :) Tuhle značku upřímně neznám, ale musím pochválit krásný obal sprcháče :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj mne sa veľmi páči ten jednoduchý a farebný vzhľad

   Odstrániť
 5. Hrozně se mi líbí zelená barvička, vypadá skvěle a musí nádherně vonět. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Steroidy bez vedlejších účinků? :D No super! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. O tom ze pôsobí ako steroidy som sa dozvedela práve pri písaní článku a veľmi ma to oslovilo

   Odstrániť
 7. Tiež milujem aloe ale o tejto značke som už počula len som ešte nevyskusala. Ale asi už bude musieť keď ju toľko ľudí chváli.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tiež som sa dlho rozhodovala, ktorý vyskúšať... nakoniec som mala ten s limetkou :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som skúšala aj Oceanizer ktorý mi tiež sadol

   Odstrániť