Divadelné predstavenie

5:32:00 Katarína Sládečková 4 Comments

Určite si pamätáte, že som sem nedávno písala o tom, že som si s kamarátkami a kamarátom kúpila lístok do divadla. Jednalo sa o predstavenie Môj malý princ, no až po kúpení lístkov som prišla na to, že to bude bábkové divadlo a predstavenie pre deti. Keďže však lístky boli kúpené a my sme sedeli v hľadisku, nič iné nám neostávalo, a tak sme si predstavenie pokojne pozreli.

Herci boli naozaj super. Mali príjemný hlas, veľmi dobre sa na nich pozeralo a bolo vidieť, že ich vystupovanie a hranie pre deti baví. Túto odozvu im samozrejme vracali aj malé deti a to najmä vtedy, keď boli k tomu vyzvané.

Čo sa však týka deja, bol priemerní, no doposiaľ som nepochopila jeho podstatu a spojenie s Malým princom. Išlo o to, že chcel popozerať množstvo planét, no napokon sa chcel vrátiť na tú svoju. Ak sa nad tým zamyslíme, mal veľmi zaujímavú a hlbokú myšlienku, no čakala som skôr oveľa viac práce s predstavivosťou.

Keď sme sa mali preniesť do inej galaxie, kde nás čakala diskotéka v štýle PRINCe AND ROSES, určite by ste sa nasmiali. Pesničky boli samozrejme po slovensky s jednoduchým textom, ktorý si niektoré deti i spievali. A samozrejme, detičky sa aj poriadne a do sýtosti vytancovali a táto záverečná diskotéka ich nesmierne potešila.

4 komentáre:

 1. Ja by som to asi nevydržala :D Teda mňa by to nebavilo, ale zase občas je dobré sa vrátiť do detských čias :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Budem úprimná, mňa to divadelné predstavenie nenadchlo, no teším sa, že sa aspoň niektorým z mojich kamarátov páčilo :)

   Odstrániť
 2. Je celkom fajn vrátiť sa späť do detstva. Ja ss už teším ako budem s malým chodiť do bábkového divadla. Spoločne sledujeme aj Zlatú bránu a vraciam sa do detstva.
  Je super viesť deti ku kultúre a priblížiť im aj malého princa ktorého ja som pocjopila až v dospelosti.
  Každopádne to bol určite príjemný zážitok :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To máš pravdu. Len, neviem. Moja šálka kávy to práveže veľmi nebola

   Odstrániť