Dove Maximum protection

5:12:00 Katarína Sládečková 10 Comments

Ahojte moji milí čitatelia. Už som sa naozaj nevedela dočkať, kedy vám napíšem recenziu na dezodorant v spreji od Dove s názvom Maximum Protection. Pýtate sa prečo? Skrátka je úžasný.

Ako to už u tejto značky býva, opäť ide o veľmi jemnú vôňu, vďaka čomu sa dá kombinovať s hocijakým parfémom. Veľmi rada používam hneď na ráno parfémy, a tak si musím zvoliť ideálnu kombináciu medzi dezodorantom a vôňou. Mojou najobľúbenejšou kombináciou je jemný dezodorant doplnený sladkým parfémom, no v prípade, že je sprej výraznejšej vône, po parféme už nesiahnem. Tentokrát však môžem kombinovať dezodorant s mojou obľúbenou sladkastou vôňou Bruno Banani Pure Woman.

Jeho design je jemný. Spojenie bielej farby s bledomodrou sa mi veľmmi páči a samotné pogumovanie miesta, kde antiperspirant stláčam je veľmi príjemné.

Vrchnáčik, ktorý tento sprej obsahuje je taktiež veľmi praktický. Vďaka nemu si ho môžem zobrať na cesty a to bez toho, aby som sa bála, že sa mi v taške niekde pritlačí a ostrieka oblečenie.

Opäť musím skonštatovať, že je tento výrobok šetrný aj k pokožke a je veľmi jemný. Samozrejme, nemôžem ho používať po holení, no pokožka po ňom nezostáva znečistená a ani začervenaná. Na oblečení nezanecháva škvrny, a tak si môžem byť istá, že je tzv. neviditeľný.

Na výrobku je písané, že tento antiperspirant vydrží až 48 hodín. Ja ho však používam 1-2 krát za deň a to ráno a potom po športe. S jeho výdržou však nemám žiadny problém, takže 24 hodín vydrží určite. Nakoľko však používam tento antiperspirant každé ráno, nedokážem povedať, či vydrží účinkovať až neuveriteľných 48hodín.

Ako som povedala, jednoducho naozaj veľmi príjemný pomocník na každý deň.

Týmto by som veľmi pekne chcela poďakovať spoločnosi AMI Slovakia, ktorá mi produkt poskytla na zrecenzovanie. Určite po ňom siahnem aj v budúcnosti.

10 komentárov:

 1. Ja ho mám doma tiež, a je to super antiperspirant. :) Dove ma celkovo výborné spreje.

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja si myslím, že ich spreje sú fakt super :) Zvyknem ich dosť často používať, samozrejme však vône obmieňam :)

   Odstrániť
 2. Dove je super značka, ale sprejové deodoranty veľmi nemusím

  Bourjois GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne mám radšej sprejové dezodoranty, no novinka od Rexony je tiež super a tá je práve v tuhom prevedení. Čoskoro sa na recenziu môžeš tešiť :)

   Odstrániť
 3. Od Dove mám najradšej tie tuhé, sú skvelé a fakt ma nikdy nesklamali!:)

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja zas tuhé používam od Rexony, na ktoré si čoskoro budeš môcť tiež prečítať recenziu. Dove mám radšej skôr v spreji :)

   Odstrániť
 4. Nevím proč, ale nějak tuto značku kosmetiky v drogerii obcházím. Asi to budu muset napravit a něco si od nich konečně koupit. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite ti radím napraviť to :) Ja osobone som s dezodorantami ale aj mydlami od nich spokojná :)

   Odstrániť
 5. Ja milujem dezodoranty v spreji od Dove! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja milujem dezodoranty v spreji od Dove! :)

  OdpovedaťOdstrániť