Krásny účes plný lesku

8:28:00 Katarína Sládečková 12 Comments

Určite aj vy patríte k ľuďom, ktorý používajú laky na vlasy. Možno ich používate občas a možno každý deň. Osobne som ten typ človeka, čo ho používa naozaj veľmi často, a keďže sme v domácnosti až 3 ženy, jeho rýchlosť míňania je enormná. Nakoľko však máme každá iný typ vlasov je pre nás naozaj veľmi obtiažne nájsť ten správny lak, ktorý by vyhovoval každej a boli by sme s ním všetky tri nadmieru spokojné. V súčasnosti som preto siahla po novom fixačnom laku vo forme hmly od Kérastase. Priznám sa, že túto značku som doposiaľ nepoznala, no po nákupe na Paradivka.cz si ju už určite budem pamätať.

Základné vlastnosti
Objem: 300ml
Cena: 409Kčs

Osobné hodnotenie
Ako som už spomínala, túto značku som videla po prvýkrát a keďže sa u nás laky míňajú naozaj veľmi rýchlo, rozhodla som sa, že ho vyskúšam. Ako každý lak, aj tento sa do vlasov aplikuje zo vzdialenosti 20-30cm, pričom ak chceme rýchlejšiu a účinnejšiu fixáciu, po použití by sme mali vlasy ešte prefénovať.

Osobne som tento lak nepoužívala ešte s fénom, nakoľko mi jeho extra silná fixácia úplne vyhovovala. Je silný, účinný a predovšetkým dokáže udržať ten správny tvar účesu, čo je úplne super. Na rozdiel od iných lakov, tento nezanecháva po sebe stopy a ani sa nelepí. Treba však dbať na to, aby ste dodržali odporúčanú vzdialenosť pri aplikácií, aby sa vám vlasy nezlepili. Účesu dodá mimoriadny lesk, no predovšetkým dokáže udržať jeho tvar až po dobu 24 hodín. 

Ja som mala možnosť jeho účinky vyskúšať v divadle po ktorom nasledovala diskotéka. Priznám sa, že diskotéka bola viac-menej spontánny nápad, a tak som sa bála, či sa mi účes nerozpadne. Ten však nádherne držal, a to aj napriek tomu, že som pretancovala celý večer a schudla určite niekoľko kíl. 

V konečnom dôsledku som s týmto produktom nadmieru spokojná a určite sa k nemu ešte veľmi rada vrátim. 

12 komentárov:

 1. Od značky zatiaľ nemám nič, no zaujal ma ich olej na vlasy. O tom, že majú aj stylingové produkty, som nevedela. Avšak lak vyzerá skvelo. :)

  Pozývam teba a tvoje čitateľky do súťaže na mojom blogu:
  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. O olejčeku som síce počula, no ešte som neskúšala :) Ale určite pôjdem aj do toho :)

   Odstrániť
 2. vyzerá super, až na to že ja si vlasy vôbec neľakujem ani som to nikdy nerobila ale pre iných môže byť zaujímavý ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O tejto značke som počula samú chváľu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj mňa práve preto zaujal a aj chápem, prečo toľko chvály :)

   Odstrániť
 4. Ano, já se svými vlasy občas nemám jinou možnost, než zafixovat svůj hotový look, ale většinou mě právě rozčilují ty slepené vlasy, tak až dovypotřebuji ty, co mám teď, sáhnu po tomhle. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne tak isto som natom aj ja. Našťastie pri tomto sa mi nezlepujú vlasy

   Odstrániť
 5. Vypadá zajímavé, ikdyż osobně si myslím, že na trhu jsou i levnější a stejně dobré - neli lepší :D

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. na trhu je toho nespočetné množstvo, to máš pravdu a určite je aj veľa lacnejších a aj veľa rovnako dobrých alebo lepších produktov. No kým si všetko vyskúšam a tak, tak to bude trocha trvať. Preto si vyberiem jeden lak ktorý mi sedí a popri tom skúšam ďalšie :)

   Odstrániť
 6. Tuto značku znám, ale vůbec si nemůžu uvědomit, jestli jsem ji už zkoušela. Každopádně o ní vím, že má moc kvalitní produkty, ale kvůli cenové kategorii, si ji budu moct dovolit asi spíše v budoucnu :D
  Můj blog: Veronique beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To určite chápem. Aj u mňa to je problém, no chcela som vyskúšať niečo nové

   Odstrániť