Doplnky, ktoré u mňa nesmú chýbať

Dnes to bude iba taká mini recenzia kozmetických doplnkov, ktoré u mňa nesmú chýbať. Čo nesmie chýbať vám? U mňa je to rozhodne gumička do vlasov a pilník na nechty.

Pilník na nechty
Konkrétne tentokrát som si dopriala novučičký Sally Hansen pilník, ktorý má veľmi pekný ženský design. Aj keď nejde o kovový pilník, je vyrobený z kvalitného materiálu, a tak sa neohýba a ani neláme.

Jeho design je naozaj nádherný avšak nemusíte si ho zakúpiť iba v tomto ružovo tigrovanom vzore. Na výber z viacerých ako napríklad v štýle novín. Mňa však najviac oslovil tento ženský vzor.

Pilník dokáže naozaj kvalitne upraviť nechty a to bez toho, aby boli nechty drsné alebo sa zachytávali. Dokonca si poradí aj so zlomeným nechtom, ak nemáte práve po ruke nožničky. Takže je to veľmi dobrá prvá pomoc do kabelky a zároveň aj krásny doplnok.

Gumičky do vlasov
Invisibooble Hair Ring gumičky je možné zakúpiť v rôznych farbách. Môžete si zvoliť tradičnú čiernu či hnedú, no ja som si vybrala moju obľúbenú Mint farbu, teda kombináciu zelenej a modrej. Gumičky sa predávajú po 3ks.

Gumičky sa veľmi ľahko naťahujú a okamžite sa prispôsobia veľkosti. Ak ich však človek nechá pridlho natiahnuté, ich tvar sa zväčší a pomaly sa vracia do svojej pôvodnej podoby. Ak ju však človek veľmi často rozťahuje, jej pôvodná veľkosť sa pomaličky zväčšuje.

Gumička je z kvalitného materiálu, takže je k vlasov jemná a nezamotáva sa. Navyše sa nešmýka z vlasov a vlasy veľmi dobre drží. Určite ste si všimli, že sa takéto podobné gumičky predávajú v poslednej dobe takmer všade. Nie je to však jedno, akú gumičku si kúpite. Jedny gumičky som si kvôli farbe kupovala v Ševte a kvalitatévne mi veľmi nevyhovovali. Veľmi ľahko sa naťahovali, a tak vlasy nedržali dostatočne pevne. Jednu gumičku červenej farby som si raz kúpila v supermarkete (už si ale nepamätám v ktorom) a asi po 10 použití sa mi roztrhla. Táto gumička bola zas mala príliš pevný tvar, a tak časté naťahovanie nevydržala.

Čo sa týka gumičiek, už som ich mala avšak v tmavohnedej farbe a doposiaľ používam moju prvú. Tieto Mint gumičky som si kúpila kvôli farbe, a tmavohnedé mi zobrali kamarátky, takže mi z nich zostala len jedna. Obe kamarátky si tieto gumičky pochvaľujú.

Menovky: ,