SWAP s názvom Mixíkovo

Určite ste si na mojom blogu všimli, že som v predvianočný čas zorganizovala zopár SWAP-ov s blogerkami. Tentokrát som SWAP v hodnote 30€ zorganizovala s milou blogerkou Genevrou s ktorou sme sa dohodli, že si balíček otvoríme až na Vianoce. A musím povedať, že si s obsahom dala Genevra naozaj záležať.

Dohodli sme sa, že obsahom SWAPu budú nie len kozmetické, ale aj nekozmetické výrobky od výmyslu sveta. Všehochuť v ktorej si každá nájde to svoje obľúbené. U mňa to bola ezoterika, čínske znaky a Shaolin a u nej kone. Balíček zabalila do krabice ktorú obalila vianočným baliacim papierom s tučniačikmi a samotné produkty boli zabalené do modrého baliaceho papiera s Olafom z rozprávky. Na každý produkt nalepila malý odkaz a taktiež nezabudla pribaliť veľmi pekný a milý dopis. Bolo vidieť, že si na tom dala naozaj záležať.

Kozmetické prekvapenie

Z vlasovej kozmetiky mi do balíčka zabalila žihľavový šampón Yves Rocher. Túto značku som ešte ani raz nemala, no vždy ma lákalo vyskúšať ju. Martinka na svojom blogu veľmi často túto kozmetiku recenzovala, a keďže som k nej písala komentáre s tým, že by som rada otestovala túto značku, tak mi to aj splnila. Z tohto šampónu sa naozaj veľmi teším a som rada, že YR konečne vyskúšam.

Medzi moje obľúbené kozmetické prípravky patrí lak na vlasy. Preto som jeden našla aj v tomto balíčku. Veľmi ma teší, že siahla po laku na vlasy s keratínom. A keďže som tento Oriflame lak ešte neskúšala, ide o niečo nové a možno ma zaujme natoľko, že ho začnem pravidelne kupovať.

K jej obľúbeným prípravkom patrí kokosový olej. Ja som síce kokosový olej ešte nepoužívala, no moja sestra ho má veľmi rada. A tak ho rada vyskúšam aj ja. Verím, že ma nesklame. Kokosový olej je super na pleť, telo ale aj na pečenie. 

K mojim obľúbeným produktom patrí aj bambucké maslo, ktoré bolo taktiež obsahom tohto balíčka. Toto bambucké maslo milujem nie len ja, no používame ho aj nášmu havinkovi na packy cez zimu. Veľmi sa mi páči, že zvolila menšie balenie na cestu, takže si ho môžem vložiť aj do kabelky.

Z rady Yves Rocher mi Martinka pribalila aj sprchový gél s ovocnou vôňou (mango a koriander). Čo sa týka vône, je naozaj úžasná, a tak som ho okamžite aj vyskúšala. Má úžasnú vôňu a dokáže rozvoňať celú kúpeľňu. Veľmi sa mi páči, že sa ľahko rozotiera po tele a na tele zanecháva jemný hodvábny filter.

Do balíčka mi Martinka zabalila aj zopár vzoriek a sérum proti vráskam pre moju maminu.

Nekozmetické prekvapenie

K Vianočným prekvapeniam patrila ozdoba na stromček v tvare srdca s malými sobíkmi na ňom. Toto drevené srdiečko je veľmi pekné a hneď som si ho zavesila aj na stromček.

Martinka mi pribalila aj snehovú guľu s polárnym medvedíkom, ktorá je naozaj nádherná. Zbožňujem polárnych medvedíkov, a tak ma tento nesmierne potešil. 

Bolo očividné, že Genevra pravidelne sleduje môj blog, a to nie len kvôli komentárom pod príspevkami, ale aj kvôli tomu, že mi do balíčka vložila aj orgonitovo-šungitovú keltskú špirálu, ktorú si treba nalepiť na mobil, čím eliminuje elektromagnetické žiarenie z tohto zariadenia. Veľmi ma touto "maličkosťou" potešila, nakoľko som ju zháňala už dlhšiu dobu. 

Z môjho wishlistu siahla aj po nádhernej kobre na minciach s kryštálovou guľou. Túto kobru som obdivovala už vyše roka, no zdala sa mi byť príliš drahá na to, aby som si ju sama dopriala. Preto ma to, že bola obsahom môjho balíčka nesmierne potešilo. Je v zlatej farbe a symbolizuje peniaze. Okamžite si našla svoje miesto na mojej ezoterickej poličke.

Poslednou vecou z wishlistu, ktorú som od nej dostala bola nádherná červená sviečka s čínskym znakom lásky. Túto sviečku som už dlhšie pozerala v obchodoch, no našla som ju iba na internete, odkiaľ som ju nechcela objednávať. Konečne sa však splnilo aj toto moje prianie a teraz mi na poličke stojí jedna z najkrajších sviečok, aké kto mohol vymyslieť. Som z nej naozaj užasnutá.

Keďže zbožňujem aj Xbox hry, Genevra sa naozaj potrápila s výberom a do balíčka mi pridala Rise of Nightmares, čo je hororová hra na kinect. Už dnes som ju skúšala a nie len že je naozaj strašidelná, ešte je aj mimoriadne zaujímavá. Som ohromená s tak dobrým výberom, keď ona sama nevlastní Xbox.

Ako darček a zároveň prekvapenie, ktorým ma nesmierne potešila a zároveň ho do ceny Martinka nezarátala mi dala bambucké maslo, ktoré som spomínala vyššie a Feng Shui Gong. 

Tento Gong je nesmierne úžasný a ak mám byť úprimná, ešte som taký ani nikde nezahliadla. Preto to bolo pre mňa niečo mimoriadne, pretože som ani nevedela, že niečo také existuje. V žiadnom obchode som ho totiž ešte nevidela, a ako Genevra sama písala, objednávala ho s Aliexpressu. Gong sa používa aj pri Kung-Fu, čo je úplne božské a keďže sú na ňom ešte aj čínske znaky, je to pre mňa naozaj niečo nádherné, mimoriadne a okamžite som sa do neho zamilovala. No čo je najpodstatnejšie, má veľmi pekný zvuk. 

Celkovo by som tento SWAP hodnotila 1***, nakoľko bol zatiaľ ten najlepší. Martinka ma osobne nepozná, no i napriek tomu sa do môjho vkusu trafila úplne perfektne. 

A ak ste zvedaví, čo som dala ja Martinke, tak si môžete článok prečítať na tomto odkaze: http://vmemzivote.blogspot.sk/2016/12/vanocni-vymenny-balicek-s-katkou.html

Menovky: