Zvečnenie mojej spomienky

Aj vy máte zážitky, na ktoré nikdy nechcete zabudnúť? Ideálnym riešením je obraz na plátne, ktorý nie len zveční, ale aj zväčší danú spomienku. Zároveň si takýmto obrazom môžete osviežiť vaše steny bytu a pri každom pohľade naň sa usmiať. Takéto fotky ponúka aj imageposter.eu. Veľkou výhodou tejto stránky je aj poštovné zadarmo pri nákupe nad 18€. Ak si to teda človek vypočíta, oplatí sa mu zvoliť si väčšia rozmery, kde nebude platiť poštovné ako menšie. 

Táto stránka však neponúka iba obyčajné plátna, ale aj rôzne plagáty a fotohodiny, či viacdielne obrazy rôznych veľkostí. Ja som si spomedzi celkového sortimentu vybrala plátno poster, ktorý je cenovo dostupnejší ako obraz na plátne a zároveň je vďaka kvalitným technológiám iba o máličko odlišný. Ide o umelecké plátno potlačené vo vysokom rozlíšení, napnuté na drevený obrazový rám. Tlačené technológiou Latex.

Pre približnú predstavu ceny: Plátno poster vo veľkosti 60x40 stojí 18,50€ pričom foto na plátne s rovnakými rozmermi 24,60€.

Obraz je doma
S mojim plátno posterom som nadmieru spokojná. Som vlastníčkou niekoľkých fotoobrazov a veľký rozdiel v tom nevidím. Oba majú krásne farby a hlavne sú natiahnuté na plátno, takže som nadmieru spokojná.

Veľkou výhodou bolo, že pri samotnom spracovaní a tvorbe som si mohla fotku ešte upraviť a pozrieť si kvalitu (a to bez navýšenia ceny), takže som si bola istá, že mi produkt príde vo veľmi dobrej kvalite, poprípade by som si fotku musela zmeniť.

Osobne som si zvolila plátno, ktoré bude mať potlač aj po okrajoch a bude v plnej farbe. Celkovo som s výsledkom nadmieru spokojná :) Jediné, čo po príchode treba spraviť je už len zvoliť správne miesto na stene a nabiť obraz na stenu. 

Menovky: