Slniečková power banka

Máte radi elektroniku a váš telefón patrí k tým "väčším žrútom" batérie? Častokrát vám nevydrží ani celý deň, a tak si musíte zo sebou zobrať nabíjačku? Čo však spravíte, keď pri sebe nemáte prístup k elektrike? Existuje veľmi jednoduchá pomôcka, ktorá vám dokáže váš problém vyriešiť. 

Power banka Proda E5000 Series 5000MaH si môžete zakúpiť v žltej, ružovej, tyrkysovej a bielej farbe. Ja som chcela troška kreativity, a tak som si zvolila slniečkovo žltú. Navyše sa dokonale hodí k môjmu lime reproduktoru. 

Táto Power Banka je ideálna do ruky. Nemá veľké rozmery, a tak si ju človek bez problémov dokáže vložiť do ruky, či do vrecka. Dokonca má menší rozmer ako väčšina telefónov, čo považujem za veľké plus. A ak máte väčšie vrecká, dokážete si telefón spolu s Power bankou vložiť aj tam. Ja ich však nosím skôr v taške či kabelke, nakoľko nosenie vo vrecku nie je práve estetické a vyzerala by som tak trocha ako "škrečok".

Je dodávaná s USB káblom, vďaka ktorému môžete power banku nabíjať, no i samotný telefón. Je kompatibilná s väčšinou telefónov. Najmä s tými novšími. Zároveň je kompatibilná i s niektorými tabletmi, čo považujem za veľké plus najmä počas prednášok, kedy s kamarátom pozerám na jeho tablete filmy, a niekedy ho vybijem až do posledného percenta.

Počet nabití záleží od rôznych parametrov ako napríklad spotreba telefónu, druh telefónu a aj samotné využívanie. U mňa vydrží na jedno použitie. 

Osobne mi Power Banka 10 000MaH od prody vyhovuje kvôli výdrži oveľa viac, avšak táto power banka je cenovo prijateľnejšia a samozrejme je i rozmermi menšia.

Menovky: ,