Zdravé a silné vlasy

Umývanie vlasov patrí k základnej hygiene, no nie je to také jednoduché ako by sa mohlo zdať. Teda, umývanie vlasov je jednoduché, no tým komplikovanejším je správny výber vlasovej kozmetiky. Ja som sa tentokrát rozhodla siahnuť po značke Macadamia, ktorú si moja kamarátka kaderníčka neustále pochvaľuje. 

Napriek tomu, že túto značku nájdete v obchodoch za veľmi vysoké ceny, stránka Elnino je v tomto jedinečná. Túto vlasovú kozmetiku tu nájdete za naozaj smiešnu cenu 2€, čo považujem za veľké plus, a to samozrejme v plnej veľkosti produktov. Ja som si preto pre vás pripravila recenziu na kondicionér i šampón

Oba produkty majú veľmi dobrú konzistenciu, nakoľko nepretekajú medzi prstami a veľmi dobre sa aplikujú do vlasov. Nakoľko veľmi dobre penia, človek vždy vie, či si dobre aplikoval šampón alebo či si ešte potrebuje trocha šampóna či kondicionéru na vlasy pridať. Treba však poznamenať, že sa dávkuje rovnako ako iné produkty, a tak s tým určite nebudete mať problém.

Oba šampóny majú jemnú a veľmi príjemnú vôňu, aj keď nepatrí k tým najkrajším, ktoré som mala. Na druhej strane na šampón či kondicionér ide o pomerne príjemnú vôňu, a tak by som ho v tomto prípade zaraďovala do strednej triedy. Táto vôňa však na vlasoch zostáva aj po vyfénovaní, čo považujem za veľké plus.

Vlasy sú po samotnom nanesení týchto produktov veľmi jemné a veľmi dobre sa rozčesávajú. Takže si dovolím povedať, že pri rozčesávaní si nevytrhám veľa vlasov a ani mi až tak nevypadávajú v dôsledku vyčesávania. Zároveň sa ani neuzlia.

Vlasy sú aj po vysušení veľmi jemné a na dotyk naozaj úžasné, čo určite oceníte najmä v prípade, že sa vaša milovaná polovička rada dotýka vašich vlasov. 

Vlasy sú po použití týchto prípravkov jemné, nekrepovitejú sa a hlavne mám dojem, že sú o čosi lesklejšie a na pohľad žiarivejšie, čo považujem za veľké plus. Preto vám určite odporúčam vyskúšať ich a verím, že budú vyhovovať aj vám. 

Menovky: ,