Výsledky bielenia so zubnou kefkou

Konečne prichádza deň, kedy vám poviem výsledky s mojou elektronickou zubnou kefkou od Oral B spolu s náhradnými hlavicami 3D White. Tieto hlavice som mala aj ako darčekový balíček 2ks, takže sa musím priznať, že som ich ešte neminula všetky. Na druhej strane už teraz viem povedať, či sú dobré, či sa oplatia a aké sú k mojim zubom.

Čo sa týka prvého používania, možno prvého týždňa, bolo to mierne obtiažne. Dosť často ma z kefky boleli zuby. To však bolo aj v samotnom návode na použitie písané. Teda, že kým si nezvyknú zuby na túto radikálnu zmenu, môžu bolieť ba dokonca krvácať. Po týždni však toto hektické obdobie utíchlo.

Po prvom týždni to už bolo všetko v poriadku. Ba dokonca mám dojem, že odkedy ju používam, tak sú moje zuby o čosi menej citlivé na studené, či rýchle a výrazné výkyvy teploty.

No asi najdôležitejšia vec, ktorá vás zaujíma je samozrejme bieliaci efekt. Veď samotný názov týchto hlavíc sľubuje 3D bielenie.

Čo sa týka prvého-druhého týždňa, vôbec žiadnu zmenu na mojich zuboch som nezbadala. Úprimne, bola som naozaj sklamaná, no zároveň som nebola nejak prekvapená, keďže moje zuby nikdy neboli biele. Po mesiaci sa však začalo niečo meniť, a ja som začala vidieť tú zmenu. Samozrejme, nebolo to bielenie ako z filmov, no o 2-3 odtiene bol ten posun určite.

Dokonca si túto zmenu všimla aj moja mamina, ktorú to uchvátilo natoľko, že si túto elektrickú kefku s hlavicami kúpila tiež. U nej bol však posun, pozitívny posun k bielej vidieť už po 1-2 týždňoch. Sama prišla za mnou s tým, že si všimla zmenu farby svojich zubov, a to som si všimla aj ja. A aj napriek tomu, že si na ňu zvykala trocha dlhšie ako ja, doposiaľ ju používa, pretože ten efekt je viditeľný.

Menovky: ,