Zvoľte si pohodlie

Každý z nás sa oblieka. No uvedomujete si, že výber toho správneho oblečenia je naozaj dôležití? Vedecké štúdia dokázali, že farby, ktoré nás obklopujú a teda aj to, do čoho sa obliekame má na náš vývoj zdanlivý vplyv. To znamená, že by sme si mali obliekať farebnejšie veci, poprípade veci s farebnou potlačou. 

Ďalšou veľmi dôležitou a podstatnou vecou je fakt, že je ešte stále veľa z nás ovplyvnených prvým dojmom. To znamená, že by sme sa mali snažiť spraviť prvý dojem na ľudí, s ktorými sa dostaneme chtiac či nechtiac do prvého styku. 

Podľa mňa je však najdôležitejší fakt, že by sme sa mali snažiť obliekať sa pohodlne a do toho v čom sa cítime dobre, nie len z pohľadu fyzického, ale aj psychického. Keď sa totižto človek cíti pohodlne a komfortne, jeho podmienky pre daný deň sú zdanlivo pozitívnejšie, a tak nie je až tak nervózny či výbušný. Väčšinou to je najmä "v hlave", a tak si vyberajte to, čo sa vám páči. To, čo vás osloví a to, čo vás už len pri pohľade poteší. Máte radi značky? Tak si ich doprajte. Máte radi farebnosť? Nebojte sa jej. Ja som si práve z tohto dôvodu na stránke ringit.sk vybrala hneď dva produkty, ktoré ma okamžite dostali.

Tielko puma
Toto tielko má nádhernú žiarivú farbu, ktorá dokonale zviditeľní ženské krivky, ale aj rozžiari ženu. A nakoľko už 5 mesiacov nejem cukor, myslím si, že je vhodný čas ukázať svoju zmenenú postavu. 

Tričko je vyrobené zo 60% bavlny a 40% polyesteru. Ni o napriek tomu je veľmi pohodlné, nikde neškriabe a samotné švi sú naozaj veľmi kvalitne spravené. 

Možnosť zakúpiť si ho vo veľkosti M a L. Veľkou výhodou je, že sa pri ňom dá nahliadnuť aj do tabuľky veľkostí. Teda si človek môže pozrieť, ktorá veľkosť je pre neho aktuálne vhodnejšia. Ja som si na tomto základe zvolila veľkosť M.

Vďaka športovým ramienkam je ideálne tak na letný šport, ako aj na každodenné nosenie. Osobne sa mi veľmi páči malé logo pumy, ktoré je na ľavej strane hrude, čo je veľmi dobre vyobrazené na e-shopových fotkách, kde si môžete tričko pozrieť dokonca aj na postave.

Puma tričko
Tak ako pre ženy, na tejto stránke nájdete niečo aj pre vaše verné a milované polovičky. A z toho dôvodu som sa rozhodla, že svojej polovičke zakúpim tričko, ktoré bude rovnakej značky, ako to moje. On však narozdiel odo mňa má na tričku veľkú potlač tohto loga, čo je podľa mňa naozaj famózne, nakoľko túto značku mám naozaj rada. 

A hoc je tričko v čiernej farbe (čo som spomínala vyššie), jeho tlač je bielo zelená, a teda sa dá rátať, že ide o živú kombináciu farieb. V dôsledku toho sa nemusí báť, že by spravil zlý prvý dojem. Tričko je klasického strihu s okrúhlym výstrihom. Ide o aktuálny trend tričiek, ktorým rozhodne nič nepokazí, a môže ho nosiť každodenne. 

Opäť si môžete ešte pred objednávkou nahliadnuť veľkostnú tabuľku, ktorá by vám mala pomôcť vhodne si zvoliť veľkosť trička. Teda, či zvolíte veľkosť M alebo XL. 


Menovky: ,