Naša výzva lásky + súťaž

Určite ste sa už stretli s knihami ako sú napríklad Deduško rozprávaj, ktorá je spravená na báze spomienkovej knihy, do ktorej si váš dedko zapíše všetky jeho spomienky, vďaka čomu na neho nezabudnete, a jeho kúsok u vás ostane navždy. Možno ste sa dokonca stretli s knihou Praj si pre mňa, o ktorej som v minulosti napísala pár slov. Na trhu sa však môžete stretnúť s veľkou novinkou v podobe Our love challenges, ktorá je síce na podobný spôsob, no spomedzi všetkých je rozhodne najlepšia. Prečo? Pretože si spomienky vytvárate sami.

Napíšte si svoj vlastný príbeh s pomocou originálnej knihy plnej výziev, ktoré so svojim partnerom budete plniť. 

Napriek tomu, že sa kniha nazýva "Our love challenges" alebo inak povedané naše výzvy lásky, myslím si, že je vhodná aj pre naj-naj-naj lepších kamarátov respektíve kamarátky, ktoré milujú výzvy, zábavu a sú troška bláznivé. Veď predsa, láska má množstvo podôb a nemusí to byť iba tá, ktorú pozná každý.


Určite je však ideálna najmä pre romantické, príjemné a bláznivé chvíľky s vaším vyvoleným.

Vďaka tejto knihe vystavíte vašu lásku či silné kamarátstvo až neuveriteľným 180 výzvam. Nájdete tu ľahké výzvy až tie zložitejšie. No čo je najlepšie, vďaka plnení výziev zažijete dobrodružstvo, navštívite nové mieste a možno sa naučíte aj nejaké tie nové zručnosti. Ste pripravení?

Ako sa hovorí, čas je tá najvzácnejšia vec na tomto svete. A tak vás určite neprekvapí, že vám táto kniha upevní váš vzťah. Ste unudení zo všednosti a z toho, že už teraz viete, čo budete robiť o týždeň či mesiac? Vyskúšajte niečo nové. Vďaka tejto knihe sa zlepší vaša komunikácia s vašim partnerom, vyskúšate množstvo nových aktivít a váš vzťah bude oveľa pevnejší a jeho sila sa ešte viac prehĺbi.

Veľkou výhodou tejto knihy však nie je iba to, že si budete svoje zážitky písať. Samozrejme, je super mať všetky svoje spomienky a nové aktivity zapísané niekde pokope. Zaznamenať naše city i pocity. Čo tak túto knihu ale ešte troška okoreniť spoločnými fotkami? Vďaka nim si vždy spomeniete na daný moment, budete ho vidieť a ešte si budete môcť prečítať niečo aj o svojich citoch či pocitoch. 

Myslím si, že každý sa pri slovnom spojení "až 180 výziev" zarazil, a možno aj zamyslel nad tým, koľko to bude trvať, kedy to mám všetko stihnúť a možno ste si povedali, že na to nemáte čas. Čo takto vyskúšať jednu výzvu každý týždeň? Možno 2-3 výzvy mesačne? Nejde o to, aby ste všetky výzvy stihli za rok. Ide o to, aby ste si zaznamenali svoju lásku.

Čo sa týka samotnej knihy, myslím si, že nie som jediná, ktorá v ňom natrafí na vec, ktorá mu je proti srsti, nevie ju alebo ju skrátka nebude robiť. Čo s tým? Keď už si kúpite knihu, nechcete nechať ani jednu stranu prázdnu. Teda, aspoň ja nie. Netrvalo však dlho, a pri listovaní som natrafila na výzvu v podobe bicyklov: Vyrazte si na výlet na bicykli. U mňa však bicykel nenašiel svoje miesto. Nie len že sa neviem bicyklovať (aj keď som to viackrát skúšala, a to dokonca aj v dospelosti), nejak k tomu nemám vzťah. Čo takto však túto výzvu premeniť na: Ísť vykonať spolu ľubovoľný šport? Choďte sa korčuľovať, choďte do welness alebo sa choďte člnkovať na prvé jazero, ktoré uvidíte. Medze sa nekladú. Ak však patríte k detailistom, ktorý chcú mať všetko podľa knihy, váš partner vás môže naučiť bicyklovať. A fotka? Fotka kde vás váš miláčik tlačí na bicykli bude jednou z tých najkrajších fotiek, ale aj spomienok. 

Kniha je jednoducho famózna a určite sa jej nemusíte báť. V knihe sa nachádzajú tak lenivejšie zážitky (napr. pozorovanie hviezd), ako aj akčnejšie (športovanie), spomienkové či dokonca kreatívne. Ide o knihu ako ja nazývam "z každého rožka troška", čo je podľa mňa veľmi veľkým plusom. A ak sa čo i len troška posnažíte, vaše spomienky sa stanú nezabudnuteľnými.

Musím sa však priznať, že som si túto knihu dovolila zobrať nie len pre mňa a môjho partnera, ale aj pre moju najlepšiu kamarátku. Tento december (na Vianoce) dostala odo mňa ručne robenú knihu kde bolo zapísaných množstvo našich zážitkov, spomienok, ale aj osobných a bláznivých somariniek, ktoré jej dokážu ako strašne ju mám rada a ako dobre ju poznám. Túto knihu by som považovala za také naše spomienkové pokračovanie, kde si však môžme vytvoriť nové a bláznivé zážitky. A ak bude nejaká činnosť príliš "zamilovaná"? Upravíme si ju podľa seba :) Takže sa čoskoro môžete tešiť na nejaké tie spoločné zážitky s mojou naj naj naj kamarátkou. 

Nečítajte iba moje zážitky, vytvorte si aj vy tie vlastné. Dvaja z vás si aj vďaka čítaniu a pozeraniu mojej stránky môžu vytvoriť množstvo nových spomienok a zažiť niečo nové.


Podmienky pre získanie tejto úžasnej knihy:
Dať like na FB stránku Our love challenges 
Dať like na FB stránku Čo je dobré to musím mať
Byť pravidelným čitateľom (GFC)

Bonusový hlas na viac:
Zdieľať tento príspevok 

Výhercu vyhlásim 31.5.2017. Výherca sa po vyhlásení víťaza musí ozvať na môj e-mail: sladeckova219@gmail.com najneskôr do 7 dní od uverejnenia.