Môj nový Tangle Teezer + šampón

Vedeli ste o tom, že by ste svoj hrebeň mali meniť minimálne každého pol roka? A to z toho dôvodu, že Vám po tejto dobe zaťažuje vlasy a už nemá také účinky ako predtým. Zároveň sa na ňom môže uchovávať špina a nečistoty (pokiaľ sa o neho dobre nestaráte), a tak by ste ho mali vymieňať minimálne 2 krát za rok. A keďže u mňa nastal konečne ten čas, opäť som sa rozhodla siahnuť pre Tangle Teezer.

Tento hrebeň je možné zohnať vo viacerých veľkostiach a samozrejme aj farebných prevedeniach. Veľmi sa mi páči, že niektoré sú dokonca úplne kreatívne, a tak majú leopardí vzor alebo sú dokonca posiate ovečkami. Ja som si však zvolila farebnú kombináciu, ktorou nič nepokazím. A to konkrétne tyrkysovú v spojení s ružovou farbou. 

Veľkou výhodou je samotný fakt, že je to jeden z mála hrebeňov, na ktoré sa dajú kúpiť cestovné kryty. Ja som si však zvolila TT bez krytu, nakoľko nezvyknem cestovať, a tak si myslím, že by to bolo zbytočné.

Ak ste zvyknutý na rukoväť, budete si musieť chvíľku zvykať, no zaručene nie dlho. TT je totiž tvarovaný tak, aby Vám úžasne padol do ruky, a tak ste nepotrebovali žiadnu rukoväť či držiak. Pri takomto česaní budete mať väčšiu istotu a nebude sa Vám šmýkať z ruky. 

Ide o naozaj kvalitnú pomôcku, ktorá dokáže vlasy neskutočne dobre rozčesať, a to dokonca aj v prípade, že som použila tužidlo alebo lak. Samozrejme, takéto rozčesávanie o čosi problematickejšie, no určite nie nemožné.

Vlasy si môžem rozčesať bezproblémovo a bez bolesti. Vlasy vôbec neťahá a ani netrhá, vďaka čomu Vám na kefe nezostane toľko vlasov ako na iných. Keďže každému človeku vypadne cca 100 vlasov za deň, nejaké vlasy na nej predsa nájdete, no určite to nie je nejaký vysoký počet, aby ste sa o ne museli báť. 

V neposlednom rade a veľkou výhodou je i samotný fakt, že vám vlasy nebudú s touto kefou elektrizovať. Sú na dotyk veľmi jemné až hodvábne, pekne upravené a nemusíte sa báť, že by ste vyzerali zle. Práve naopak. A to dokonca pomohol aj na moje problematické a často elektrizujúce vlasy. A v spojení s týmto šampónom je naozaj úžasný.

Určite ste si všimli krásny obal tohto šampóna. Ružovo čierna kombinácia je zaujímavá, nezvyčajná a naozaj atraktívna. Teda, aspoň na mňa tak pôsobí.

Čo sa týka samotného šampóna, má naozaj nádhernú vôňu. Vôňa je jemná a čo je výhodou, zostáva aj na vlasoch.

Veľmi ľahko sa nanáša na vlasy a pri nanesení je cítiť ako sa vlasy zjemňujú. 

Vlasy sú po ňom lesklé, hebké a dokonca by som povedala, že sa o čosi menej mastia. V konečnom dôsledku som s ním naozaj spokojná, a to aj napriek tomu, že je za naozaj nízku cenu. 


Menovky: ,