Sobotné líčenie (oslava)Ako som už spomínala v Sobotu som si vyrazila trocha na oslavu.

Bolo tam fakt super. Až natoľko, že sme na diskotéku už ani nemali chuť ísť a ani sme napokon nešli. Platiť za diskotéku 4€, pričom boli cca 2 hodiny do záverečnej? To naozaj nedáva zmysel.


Najväčším problémom pri každej oslave nie je len oblečenie, ale hlavne líčenie. Ja osobne milujem jemné, no zároveň výrazné líčenie, ktoré je ľahké a zároveň jemné.

Na každej správnej oslave by sme mali vyzerať elegantne, dobre i sexi. Zároveň by sme mali byť výrazné, no pohľad by mal byť predovšetkým na oslávencovi, až potom na nás. JČo sa týka môjho líčenia, použila som kombináciu 6 základných prvkov líčenia. A to: make-up + púder, riasenka + vodeodolná riasenka, ceruzka na pery + lesk na pery.

Najprv som použila make-up od L´Oreal Paris  odtieň č. 1. Nakoľko má make-up pumpičku, veľmi pohodlne sa nanáša a to aj bez štetca. Ja osobne na nanášanie make-upu nepoužívam žiadny štetec, nanášam ho iba za pomoci prstov, keďže si takto viem make-up lepšie rozotrieť a to hlavne okolo nosa,...

Následne som na líca použila Giordani Gold púder v guličkách. Tento púder má veľmi pekné odtiene a taktiež má veľmi dlhú životnosť. Najprv som si ním spravila ružové líca (ako si môžete všimnúť na fotke) a potom som si púder jemne rozotrela po celej tvári. Veľmi sa mi na tomto púdre páči, že má tak ružové odtiene, ako aj hnedé.Keď je základ hotový, pokračovala som s líčením očí. Nakoľko som nechcela byť stredobodom pozornosti (čo sa na oslavu nepatrí), rozhodla som sa použiť iba riasenku. Teda dve riasenky. Jednu normálnu riasenku, ktorá mi zvýrazní oči a vytvaruje mi ich tak, ako si želám a druhú vodeodolnú riasenku, ktorá mi zaručí, že sa mi pri tancovaní riasenka nerozmaže. Konkrétne som použila čiernuriasenku od Max Factor a čiernu vodeodolnú riasenku od Rimmel.

Tak a oči sú už taktiež hotové. Môže sa prejsť na pery.

Na pery som použila kontúrovaciu ceruzku na pery a následne lesk. Nakoľko som mala výrazné červené šaty, rozhodla som sa pre červenú ceruzku na pery. Použila som krikľavo červenú kontúrovaciuceruzku od L´Oreál, ktorou som najprv opísala kontúru pier a následne som touto ceruzkou pery i zafarbila. Napriek tomu, že sa kontúrovacia ceruzka má použiť iba na kontúry pier, pery si ceruzkou i farbím. Dôvod je jednoduchý. Je to veľmi jednoduché a hlavne táto ceruzka veľmi dlho vydrží. Ak ste si všimli, častokrát sa stane, ak si obkreslíte kontúry ceruzkou a použijete rúž, na konci dňa pri pohľade do zrkadla vidíte len obkreslené pery a rúž nikde. Práve preto som si začala farbiť pery ceruzkou. Je to naozaj dlhotrvajúce.

Na túto ceruzku som kvôli lesku a hlavne zjemneniu použila lesk na pery od Rimmel v ružovo-oranžovej farbe. Farbu pier mi zjemnil, zvláčnil a dodal im lesk.Tak, to je všetko. Toto líčenie mi trvalo cca 5minút. Je veľmi rýchle, jednoduché a hlavne efektné.

K tomuto líčeniu som si dala krátke červené šaty s čiernymi legínami a tentou outfit som doladila červenou listovou kabelkou.Menovky: ,