Deň otcovRovnako ako je deň matiek, tak je i deň otcov – hoc nie je až tak populárny, ako deň matiek. Myslím si, že aj otcovia si zaslúžia darček za to, že nás vychovávajú, ľúbia a stoja pri nás. Hoc nerobia tak veľa ako matky, stále sú tu pri nás a vychovávajú nás. Pomáhajú nám a sú tí, ktorý nás chránia.
Matky sú tie jemnejšie a citlivejšie, otcovia tí, ktorí nás dokážu obrániť svojim telom. Preto si zaslúžia taktiež darček k svojmu dňu otcov, ktorý je 26.6.
Čo by som tomu svojmu darovala teda ja?


JAMESBOND 007

Ako som už vyššie spomínala, muži sú tí, ktorý nás chránia a preto si myslím, že James Bond 007 je ten ideálny set, ktorý mu ukáže aký je silný a odvážny.

Táto strieborná James Bond 007 sada má podľa mňa tú najkrajšiu vôňu. Túto sadu som kúpila i môjmu najlepšiemu kamarátovi k Vianociam, nakoľko som tejto vôni naozaj nevedela odolať krásna, svieža, mužská a taká, že sa mi z nej až sliny zbiehajú. Jednoducho perfektná.

Sada obsahuje: James Bond 007 toaletnú vodu (50 ml) a sprchový gél (150 ml)

FC Barcelona
Pre veľkých fanúšikov futbalu by som odporúčila cenovo lacnejšiu sadu FC Barcelona.


Ak je aj ten váš otec milovníkom futbalu, kedy a cez futbalovú sezónu nedokáže postaviť zo sedačky. Kedy sa nedokáže odtrhnúť od televízora, kričí pri každej výhre od radosti, nadáva pri každom neúspechu, je nervózny a napätý počas celého zápasu drží palce tomu svojmu tímu, ak je jednoducho ten správny futbalový fanúšik, tak tento set je ten ideálny. Team FCBarcelona je naozaj veľmi populárny a silný, muži ho majú veľmi radi a ak je aj ten váš otec fanúšikom FC Barcelony, určite túto sadu ocení.

Sada obsahuje FCBarcelona toaletnú vodu (100 ml) a deodorant v spreji (150 ml).

Dolce& Gabbana The One for Man

Z tých cenovo drahších by som jednoznačne odporúčala Dolce & Gabbana set.
The One for Man vôňa má tóny bergamotu, koriandra a bazalky. Srdce tejto vône má tóny kardamónu, zázvoru a neroli. Celá táto vôňa je položená na základoch cédrového dreva, ambry a tabaku. Celá vôňa je zľahka korenistá, nápaditá a ženy si ju jednoducho veľmi ľahko a rýchlo zamilujú.
Tento set obsahuje toaletnú vodu (100 ml), balzam po holení (50 ml) a Dolce Gabbana The One for Man sprchový gél ( 50 ml).

Dsquared2 Potion

Tento set ma zaujal hlavne kvôli praktickej taške a parfumovanej vode. Neviem, či by môj otec využil telové mlieko, avšak chlapi, ktorý nemajú nič proti telovým mliekam môže vyhovovať.
Vôňa je naozaj mužná, silná, svieža a zároveň korenistá. Taká, že by som sa z nej najradšej poslintala. Flakón v zlatých tónoch ma taktiež veľmi oslovil.

Táto sada obsahuje parfemovanu vodu (50 ml), telové mlieko (100 ml) a tašku.
Ako ste si mohli všimnúť, v tejto sade je parfumovaná voda a nie toaletná. Parfumovaná voda je oveľa trvácnejšia ako toaletná voda a má silnejšiu a výraznejšiu vôňu po celý tento čas.


Verím, že tento článok sa stane vašou inšpiráciou pri nákupe darčeka.

Menovky: ,