Metalické tetovanie

Tak J Konečne je to tu, moje dlho očakávané metalické tetovanie.


V podstate ani neviem kam mám toto dočasné tetovanie zaradiť, či medzi fashion doplnky, módu alebo do akého odvetvia, no vedela som, že ich na túto stránku musím pridať. Už len z toho hľadiska, že sa stali veľkým hitom leta 2015 a veľmi ma oslovili.


Výzor
Ja osobne som si zakúpila dve karty metalického tetovania, konkrétne jedno z Indiánskymi symbolmi – lastovička, lapač snov, pierka,...
A druhé z morskými symbolmi – mušle, kotva, morská panna i hviezdice.

Indiánske tetovanie ma oslovilo hlavne svojím extrémne metalickým vzhľadom a netradičnými tetovaniami, ako sú napríklad lapač snov. No popravde, túto kartu som si kúpila hlavne kvôli lastovičke, ktorá mi rozhodne nemohla ujsť.

Morské symboly sa mi naopak zdali veľmi letné a tematicky vhodné. Pôsobia na mňa veľmi pokojne a už pri prvom pohľade na ne som si predstavila more, pláž slnko a ako si na lehátku pod slnečníkom vychutnávam koktejl. Z tejto karty ma oslovil najmä „náramok“ ktorý som si dala na nohu.

Cena
Ja osobne som s cenou nadmieru spokojná. Jedna takáto karta stojí do 4€

Zaujímavosti
Mne osobne toto tetovanie vydržalo cca 2 týždne a postupne sa začalo po častiach zlupovať. Najzaujímavejšie na tomto celom tetovaní ale bolo to, že keď som sa opaľovala, opálila sa mi ruka tak, že mi zostalo biele miesto po lastovičke. Takže mi v podstate lastovička vydrží takmer celé leto :D I keď už nebude metalická.

Osobná skúsenosť
Ako som už spomínala, tieto metalické tetovania sa stali hitom leta 2015, čo je veľké plus, pretože na mňa nikto nepozeral ako na blázna, že mám na ramene metalickú lastovičku.

Ja osobne som videla viacej ľudí s týmito dočasnými tetovaniami a na každom sa mi to páčilo. Niekto mal zlaté, iné strieborné symboly ba dokonca niektorý i neónové. Všetky ma oslovili a tak niet divu, že sa tieto metalické tetovania páčili i mne na samej sebe.

Myslím si, že na jednej karte je pomerne dosť týchto tetovaní, samozrejme len v prípade, že zo seba nechcete spraviť šaša a všetky si na seba aplikovať naraz.

Čo sa týka samotnej aplikácie, myslím si, že je veľmi jednoduchá a zvládne ju i malé dieťa. Každý symbol je od seba dosť vzdialený, takže pre mňa ďalším veľkým plusom bolo i to, že sa dali od seba veľmi pekne a ľahko oddeliť (samozrejme nožnicami).

V neposlednom rade ma prekvapila dosť dlhá výdrž, no to môže byť i od toho, kam si symbol rozhodnete umiestniť.

Za mínus by som pre niektorých považovala to, že sa mi pri opaľovaní lastovička neopálila a teda ju bolo vidieť i po jej odstránení, či zošúchaní. Mňa osobne však i táto vec na nej potešila.

!!! PREKVAPENIE PRE VÁS !!!
A keďže sa tieto metalické tetovania stali hitom leta 2015, rozhodla som sa urobiť súťaž o jednu kartu.

Súťaž spustím už čoskoro

FOTOGALÉRIA
Menovky: ,