Pohodlné a naozaj kvalitné vložky

Chôdza patrí k našej každodennej činnosti. Chodíme do školy, práce, na nákupy. Niektorí milujú chôdzu po horách. Či už je leto, alebo zima, chôdza je veľmi dôležitá a preto výber správnej obuvi a správnych vložiek do topánok je veľmi dôležitá.

Keď som na stránke vlozkydotopanok.sk našla zaujímavé a cenovo prijateľné vložky do topánok, rozhodla som si jedny zakúpiť.

Výber
Môj výber nebol ani tak môj. Nakoľko som chcela tieto vložky na Kung-Fu, teda aby sa mi v nich dobre bežalo, skákalo, kopalo a všeobecne boli teda pri každom pohybe pohodlné, rozhodla som sa kontaktovať tohto predajcu, ktorý mi bez váhania pomohol.
Odporúčal mi 3D gel vložky do topánok, ktorá som si bez váhania objednala.

O vložkách
Model vložky určený pre chodidlo s vysokou klenbou. V päte a prednoží vymäkčené gelovým vankúšikom pre tlmenie charakteristických nárazov na pätnej kosti a odľahčenie preťažovaného prednožia. Pre ideálne rozloženie tlaku. Povrch potiahnutý antibakteriálnou tkaninou, celková konštrukcia zo SIDAS EVA materiálov.

Výzor
Vložky vyzerajú veľmi zaujímavo. Už na prvý pohľad je vidieť, že to nie sú obyčajné vložky, ale stavbou, farbou i materiálom sú úplne iné, ako ostatné vložky do topánok. Preto som neváhala ani chvíľku a okamžite som si ich vložila do topánok.

Osobná skúsenosť
Ako som už spomínala, vložky do topánok mi boli odporúčané a som s nimi nadmieru spokojná. Komunikácia s firmou bola tiež veľmi príjemná a čo ma veľmi potešilo, boli veľmi ochotný mi pomôcť. Komunikácia bola veľmi profesionálna, rýchla a o tovare i čo to vedeli, čo ma potešilo.
Vložky mi o pár dní prišli domov, dodávka bola rýchla a bezproblémová.

S týmito vložkami som nadmieru spokojná. Hoc milujem šport a samotné športovanie, pri rôznych športoch (Kung-Fu, beh, ZUMBA, tanec,...) ma zvykávali bolieť nohy, poprípade pri dlhotrvajúcom tréningu sa mi dokonca vytvorili pluzgiere – najmä pri korčuľovaní.

Tieto vložky som najprv vyskúšala na Kung-Fu. Nohy ma pri behaní, skákaní, kopaní atď. neboleli a tým pádom som mala i oveľa viac energie a chuti cvičiť. Vložky sú veľmi pohodlné a nohy sa mi v topánkach nepotia až tak, ako bez týchto vložiek.
Nakoľko mi pri Kung-Fu pomáhali, rozhodla som sa vyskúšať ich i pri iných športoch – tanec, ZUMBA, beh. I v tomto prípade mi naozaj veľmi sadli. Boli pohodlné, netvorili sa mi pľuzgiere a môj výkon bol oveľa lepší, ako bez týchto vložiek. Mala som viac energie, nakoľko ma v nich nohy neboleli a teda pohyb ma nevyčerpával.

Keď mi tieto vložky pomohli i pri tanci a behu, rozhodla som sa vyskúšať ich aj v korčuliach, nakoľko korčule sú u mňa najproblémovejšie. Áno, dala som ich do korčúľ. A čo ma prakvapilo? Výsledok bol taktiež perfektný. Hoc nohy ma po 3hodinovom korčuľovaní začali bolieť, inokedy ma začnú bolieť už po hodine a potom sa korčuľujem už s bolesťami. Nakoľko sa vložky nešmýkajú, veľmi dobre sa mi v nich korčuľovalo. Čo sa týka tvrdej-spodnej časti korčúľ, pri použití týchto vložiek ma vôbec netlačila.

V konečnom dôsledku som nadmieru s nimi spokojná, pretože účinky sú naozaj veľmi výrazné.

Hodnotenie
Ja osobne som s týmito vložkami nadmieru spokojná. Sú veľmi pohodlné a aj pri dlhšom a namáhavejšom cvičení ma v nich nebolia nohy, nohy sa mi až tak nepotia a preto je moje hodnotenie 10/10 

Menovky: