Chinín FORTE

Šampón s o 40% väčším obsahom  chinínu je už u mňa doma.Vlastnosti
Objem: 200 ml

Zloženie
Šampón CHINÍN FORTE 200ml má o 40% vyšší obsah chinínu

Vôna
Jemná, nevýrazná

Použitie
Rovnaké, ako u iných šampónov

Sľubované účinky
Vysoký obsah chinínu v šampóne ho robí efektívnym prípravkom proti vypadávaniu vlasov. Celkový stav vlasov sa rýchlo zlepší, zrýchli sa ich rast. Vlasy sú vyživené, zdravé, elastické. Vypadávanie sa zníži alebo úplne prestane.

Osobná skúsenosť
Ja osobne som si to síce nevšimla, ale na mojej mamine to bolo veľmi výrazne vidieť, keďže má farbené vlasy. Farba na vlasoch jej veľmi rýchlo začala odrastať a už po 3 týždňoch sa musela dať znova nafarbiť, keďže tam bol veľmi veľký farebný rozdiel. Vlasy jej začali veľmi rýchlo rásť, čo som bola naozaj veľmi rada. Ja som si to však nevšimla, ale to môže byť spôsobené aj tým, že mám dosť dlhé vlasy a pár cm hore-dole si nevšimnem. (Hlavne keď sa v zrkadle vidím každý deň).

Čo sa týka šampónu, opäť má veľmi jemnú a nevýraznú vôňu, ako aj ostatné šampóny od Milvy.
Hoc nové vlasy vyzerajú ako anténky a nedá sa to zatiaľ ani veľmi upraviť, mamina je za to naozaj veľmi vďačná, keďže jej dosť vypadávali vlasy. Dokonca má pocit, že tento FORTE šampón jej urýchlil rast vlasov ešte viac, ako obyčajný chinínový šampón.

V každom prípade sme so šampónom všetci spokojní. Veľmi dobre sa aplikuje na vlasy, má veľmi rozumnú konzistenciu (tekutá) a určite i pomáha. Jediné, čo by som mu vytkla je to, že sa po ňom o čosi horšie rozčesávajú vlasy. Preto si ich češem až ráno a nie hneď, po umytí.


Hodnotenie
Šampón je naozaj kvalitný. Tieto chinínové šampóny a v podstate všetky výrobky, ktoré som zatiaľ mala možnosť od Milvy vyskúšať mi sadli a som s nimi nadmieru spokojná. Preto aj tomuto šampónu dávam hodnotenie 10/10.

Menovky: ,