Milva balíček - Chinín a Ženšeň

Ako ste si všimli, značka Milva sa pre mňa stala neoddeliteľnou súčasťou. Túto vlasovú kozmetiku som si neuveriteľne obľúbila a práve preto som si pre vás pripravila tentokrát balíček tejto vlasovej kozmetiky (Chinína Ženšeň)


Balíček obsahuje
2x šampón Ženšeň a Chinín
2x vlasovú vodičku Ženšeň a Chinín
1x vlasovú masku Chinín 


Maska na vlasy (Recenziu si môžete prečítať TU)
Maska na vlasy Milva s chinínom je určená na regeneráciu problematických vlasov - vypadávanie, strata prirodzenej vlhkosti, lámavosť, lupiny.Prenikajúc do vlasovej pokožky a do hĺbky poškodeného vlasu, efektívne hydratuje a vyživuje, reguluje sekréciu mazu pri korienku.Chráni vlasy pred chemickou úpravou. Dodáva vlasom pružnosť, objem, lesk a robí ich jednoducho rozčesateľnými.


Vlasová vodička (Recenziu si môžete prečítať TU)
Tento produkt je mimoriadne vhodný pre obdobné alebo stresovo podložené vypadávanie vlasov. Unikátna kombinácia chinínu a ženšenu dlhodobo ozdravuje a spevňuje vlasy a robí ich odolnými.
Produkt sa vstrekne na korienky vlasov a jemne sa rozmasíruje. Bez oplachovania.


Šampón (Recenziu si môžete prečítať TU)
Kombinácia chinínu a ženšenového extraktu v šampóne Milva vyživuje vlasy do hĺbky, spevňuje korienky a udržiava ich životaschopné, stimuluje regeneračné procesy. Zlepšuje mikrocirkuláciu v oblasti vlasovej pokožky a vlasom pridáva hebkosť a elastickosť. Mimoriadne vhodné pre vyčerpané vlasy, pri sezónnej strate vlasov a strate vlasov na základe stresu.

Na tomto balíčku človek zarobí 0,90€ a zároveň bude mať všetko, čo na dôkladnú starostlivosť o vlasy potrebuje.

Menovky: ,