Šampón s Chinínom a Ženšeňom

Prednedávnom ste mali možnosť čítať na mojom blogu recenziu na šampón s Chinínom, ktorý je určený najmä pre tých, ktorý trpia vypadávaním vlasov. A keďže som bola nadmieru spokojná, rozhodla som sa predstaviť vám šampón Chinín a ženšeň.Vlastnosti
Objem: 200 ml

Zloženie
Aqu, Sodium Laureth-2 Sulfate, Cocamidoppropyl Betaine, Panax Ginseng Root Extract, Sodium Chloride, Propylene Gylcerol, Parfum, Ciric Acid, Quinine, HCI Dihydrate, Methylcloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Použitie
Rovnaké ako pri iných šampónoch

Vôňa
Veľmi jemná, nevýrazná

Sľúbované účinky
Kombinácia chinínu a ženšenového extraktu v šampóne Milva vyživuje vlasy do hĺbky, spevňuje korienky a udržiava ich životaschopné, stimuluje regeneračné procesy. Zlepšuje mikrocirkuláciu v oblasti vlasovej pokožky a vlasom pridáva hebkosť a leastickosť. Mimoriadne vhodné pre vyčerpané vlasy, pri sezónnej strate vlasov a strate vlasov na základe stresu.

Osobná skúsenosť
Ako obvykle, ani tento šampón od Milvy na nesklamal.

Najväčší rozdiel, medzi chinínovým šampónom a týmto (Chínin a Ženšeň) šampónom som si všimla ten, že pri chinínovom mi vlasy prestali menej padať, ale dosť zle sa rozčesávali. Naopak pri spojení chinínu a ženšeňa mi vlasy tiež prestali vypadávať (resp. obmedzilo vypadávanie), no zároveň sa dali veľmi dobre rozčesať, teda ešte aj tomuto mechanickému vypadávaniu vlasov zabránilo.

Vlasy som po umytí mala veľmi jemné, hebké a nemusela som si ich čistiť až tak často (kedysi som musela každý deň, teraz mi stačí raz za 2 dni).

Ďalšou veľmi veľkou výhodou týchto prípravkov považujem aj cenu (6 eur) a to, že nemajú v sebe množstvo umelín, čo iné šampóny častokrát majú.

Šampón sa veľmi dobre aplikuje a stačí ho naozaj malé množstvo na to, aby sa dal použiť. Používa ho u mňa celá rodina (ja a otec viac menej kvôli prevencií) a mamina so sestrou kvôli vypadávaniu vlasov a všetci traja si ho nadmieru pochvaľujeme.

Hodnotenie

Milva ma opäť nesklamala. Celá moja rodina je s ním spokojná a dokonca mám dojem, že mi začínajú rýchlejšie rásť vlasy. V každom prípade som nadmieru spokojná a teda nemôže byť moje hodnotenie iné, ako 10/10


Menovky: ,