A opäť tu máme akcie na notino.sk

A opäť som si pre vás prichystala ďalšie akcie na notino.sk, predsa, aj môj December challenge hovorí o tom, že sa vás pokúsim oboznámiť s čo najviac zľavami a akciami, aby ste mali prehľad pred Vianocami a možno tak aj nejaké to euro ušetrili, alebo dostali darček naviac.


Ďalšou, v poradí už siedmou akciou (v tomto článku ale prvou) z parfums.sk sa týka značky Phillips.
Názov akcie: Toto si nenechajte ujsť!
Dokedy trvá akcia?: Akcia prebieha od 30.11.2015 do 06.12.2015
Názov akcie: K nákupu akéhokoľvek z týchto troch produktov: Philips SC2009/00 Lumea Prestige, Philips Lumea Advanced SC1995/00 a Philips Lumea Precision Plus SC2008/11 od nás dostanete skvelý darček v hodnote 39,90 EUR - vyhrievanú tvarovaciu kefu Philips KeraShine HP8632/00. Akcia platí len do 06. 12. 2015!
Osobná skúsenos: Phillips značku mám veľmi rada, avšak túto tvarovaciu kefu a ani epilátory som ešte nemala možnosť vyskúšať. Aj keď je cena vyššia, určite by som takýto nejaký epilátor ocenila aj u mňa doma a uvažujem, že by som si ten najlacnejší (na prevenciu proti rastu chĺpkov) zadovážila aj ja. Samozrejme, nie je to len tak a človek si na to musí dosť dlho odkladať, aby našetril 300eur a viac. A pre študenta je to nanešťastie ešte obtiažnejšie. V každom prípade, ak by to ale účinkovalo tak je to neuveriteľná vec, ktorú si postupne zadováži každá žena.

Ďalšou akciou, ktorú vám predstavím je akcia 2+1 zadarmo
Názov akcie: 2 + 1 zadarmo
Dokedy trvá akcia?: Akcia prebieha od 30.11.2015 do vypredania zásob.
Zopár slov o akcií: Objavte mimoriadne účinnú kozmetiku Clochee a získajte skvelý darček - k dvom zakúpeným produktom tejto značky dostanete micelárnu čistiacu vodu Clochee Simply Organic 250 ml zadarmo. Tak neváhajte.
Osobné hodnotenie: Clochee značku vôbec nepoznám a teda sa mi veľmi ťažko hodnotí táto akcia. V prvom rade by som chcela povedať, že akcie 2 + 1 mám veľmi rada, pretože sa na nich dá ušetriť zopár eur a možno si tak prilepšiť i počas vianočných sviatkov. Na druhej strane poznám viacero značiek, ktoré mám vyskúšané a majú podobné produkty. Preto nemôžem hodnotiť túto značku, keďže som ju ešte nemala. No ak človek túto značku pozná a sedí mu, tak akcia 2+1 je určite veľmi dobrá.

A ako posledná akcia v tomto článku je akcia zameraná na samotnú pleť.
Názov akcie: Nová energia pre vašu pleť!
Dokedy trvá akcia?: Akcia prebieha od 02.12.2015 do vypredania zásob.
Zopár slov o akcií: Získajte skvelú revitalizačnú plátennú masku s výťažkami z morských rias Missha ZADARMO! Stačí nakúpiť akékoľvek produkty Missha nad 19 EUR a maska je vaša!
Osobné hodnotenie: Masky mám naozaj veľmi rada, a túto som ešte vôbec nepoužívala a ani značku Missha nepoznám. V každom prípade, čo som pozerala zloženie a recenzie na túto značku, ľudia si ju nevedia vynachváliť a teda ak máte radi masky na tvár, určite je to dobrá investícia.


A čo vy a predvianočné zľavy? Zvyknete im podľahnúť alebo kupujete darčeky radšej po celý rok, aby ste na nič nezabudli? Ktoré z týchto akcií vás najviac oslovili?

Menovky: ,