Môj nákup na notino.sk (4/10)

V mojom veľkom nakupovaní sa našla aj vlasová kozmetika, ktorá slúži na krásny vzhľad vlasov. Určite tam teda nemohli chýbať tieto produkty:

Penové tužidlo extra silné spevnenie Kallos
Určite poznáte ten pocit, kedy sa niekde chystáte a potrebujete veľký sexi objem a zároveň aby vám účes vydržal v tom správnom tvare celý večer. Ja som sa rozhodla pre penové tužidlo s extra silným spevnením od Kallos, nakoľko som ho už predtým mala a veľmi sa mi osvedčilo. Navyše bolo za naozaj veľmi prijateľnú cenu, čo som vedela doceniť. Tvar udrží celý večer a navyše vlasy vyzerajú stále veľmi dobre.

Ochranný sprej pre tepelnú úpravu vlasov Kallos

Takmer každá žena má v domácnosti žehličku na vlasy, kulmu, fén a pod. Ja osobne síce nepoužívam veľmi často týchto pomocníkov, ale aj napriek tomu mi tento produkt nesmie doma chýbať. Uvedomujem si, ako veľmi škodí tepelná úprava vlasov mojim vlasom a preto aspoň na čiastočné vyživenie a nie až tak poškodenie používam ochranné spreje. Pri používaní sa vlasy až tak nepoškodzujú a teda sa ani nekrepovitia a neničia sa až tak veľmi korienky, čo sa mi naozaj veľmi páči. A čo je pre mňa pri používaní takýchto prostriedkov najdôležitejšie Značku Kallos mám veľmi rada, pretože má veľmi dobrú cenu a skutočne pomáha.

Suchá šampón pre posilnenie a lesk vlasov Batiste
V prípade, že sa mi večer nechcelo umyť vlasy, zaspala som predčasne alebo som skrátka bola chorá a nevládala som vliezť do kúpeľky si umyť vlasy nesmierne ocením neodmysliteľného spoločníka v mojej kúpeľke, akým je suchý šampón. Napriek tomu, že suché šampóny nepoužívam nejako často, dokážem ich oceniť pretože si neviem predstaviť, že by mi v kúpeľke chýbali. V takýchto nečakaných prípadoch je ako stvorený. Aplikácia je veľmi jednoduchá a vlasy opäť dostanú krásny vzhľad. Navyše, tento suchý šampón dodáva vlasom lesk a posiluje ich, čo ma veľmi oslovilo, aj keď som ho predtým nemala. V konečnom dôsledku som aj po použití nadmieru spokojná a som rada, že som sa aj napriek jeho trocha vyššej cene rozhodla pre neho.


Menovky: , ,