Veľký pomocník na skúšky - SPY slúchadlo

Patríte aj vy k ľuďom, ktorým sa nechce učiť a radšej by ste si uľahčili svoju činnosť?  Dali by ste čokoľvek za to, aby ste nemuseli sedieť celé dni za knihami? Napriek tomu, že vám väčšina ľudí povie, že to nie je možné, opak je pravdou. Na trhu existuje množstvo produktov, ktoré by vám s týmto "problémom" mohli pomôcť. Jeden z najobľúbenejších prostriedkov je tzv. SPY slúchadlo, ktoré vám všetky tieto problémy vyrieši. Jediné čo potrebujete je mať plne funkčnú batériu a kamaráta, ktorý je ochotný podať vám pomocnú ruku. Je to revolučné zariadenie, vďaka ktorému sa môžete spojiť s niekým na diaľku a to aj v situáciách, keď stojíte pred ťažkou životnou skúškou sami, bez priateľa, ktorý by vám mohol pomôcť. Skutočnosť je ale trocha iná,...


Ako tento prístroj funguje?
Ide o najnovší model Spy slúchadla s bluetooth 5W zosilovačom. Princíp je naozaj jednoduchý. Účastník ťažkej situácie si do ucha vloží bezdrôtové spy slúchadlo, ktoré svojimi rozmermi nie je vidieť. Na krk si zavesíte bluetooth „náhrdelník“ spolu s malou skrinkou, ktorá slúži ako externý mikrofón. Tento náhrdelník slúži pre spárovanie s mobilným telefónom s ultra výkonom a zosilovačom so silou 5W. Signál je bezdrôtovo prenášaný do slúchadla, kde sa automaticky mení na hlas. Na druhej strane stojí pomocník, ktorý si svoje mobilné zariadenie spáruje so Spy slúchadlom. Vďaka spárovaniu bude počuť všetko to, čo študent. Svoje odpovede na položené otázky bude hovoriť do telefónu, ktoré bude počuť študent vo svojom slúchadle.


Ako to už býva zvykom, na odpoveď má študent niekoľko minút času, čo je čas aj pre pomocnú ruku. Zatiaľ si odpoveď môže vyhľadať na internete, v učebnici alebo ju vie. Univerzant si takto môže uľahčiť všetky svoje ústne skúšky.

Najväčšie využitie si toto slúchadlo našlo na maturitách, no výnimkou nie sú ani zápočty či skúšky na vysokých školách. Nepoužívajú ho však iba „lenivci“, ale aj tí, ktorý majú panický strach zo skúšok a tak sa aspoň ubezpečia, že sa im skúška na 100% podarí. Navyše, ide o investíciu, ktorú môžete využívať „dlhodobo“.


Čo s písomnými skúškami?
V prípade testov je to o čosi ťažšie, no určite nie nemožné. Stačí si v tichosti prečítať otázku a odozva sa k vám určite dostaví.

Kde môžu nastať problémy?
Jediný problém vidím v jazykových skúškach a to v prípade, ak jeden z nich nemá ani základné jazykové znalosti. V prvom rade si treba vybrať niekoho, kto vie čítať v danej reči. Následne sa treba dohodnúť aj na spôsobe, akým mu bude hovoriť svoje odpovede. Či sa bude zaoberať písomnou stránkou alebo výslovnosťou. Ak si však takéto drobnosti vopred prediskutujete, určite s tým nebudete mať problém.

Zabavte sa so SPY technikou

Napriek tomu, že sa SPY technika využíva najmä v školách, môžete s ňou zažiť aj kopec zábavy. Túžili ste niekedy stať sa špiónom? Teraz máte jedinečnú možnosť. Ako najlepšie zistiť, čo si o vás druhý myslí ako cez iného človeka? Stačí sa dohodnúť a o zábavu máte postarané. Už nikto vás nebude klamať. Túžite si z niekoho vystreliť? Ukážte mu, aký ste "inteligentný" a to aj bez použitia internetu či kalkulačky. So SPY technikou to zvládnete bez problémom a so štipkou pomoci vypočítate "spamäti" aj horibilné čísla. 


Výhody
·        Veľkosť
·        Dosah
·        Bezdrôtové pripojenie
·        Výdrž až 7 hodín
·        5W zosilovač
·        Podrobný návod súčasťou balenia
·        Rýchle spojenie

Nevýhody
·        Treba dbať na dôkladné zakrytie všetkých častí

Spy slúchadlo ako aj iné špionážne produkty môžete zakúpiť aj na www.cool-mania.eu

Menovky: