Už je to NOTINO

Určite už o tom viete. No ak ste náhodou o tom ešte nepočuli, parfums.sk sa od augusta premenuje na notino.sk 

Neznamená to však iba to, že si po novom budete musieť stránku otvoriť pod iným menom, ale aj to, že nastalo pár zmien, ktoré k tomu patria. Na druhej strane sa však dá povedať, že väčšina ostala po starom. Čo sa zmenilo a čo naopak ostalo?

Tých zmien je o čosi menej, a tak sa zastavím práve u nich. Prvou zmenou je už spomínaná stránka a názov notino (napriek tomu, že ti zmäkčuje, čítame notýno) a taktiež info@parfums.sk sa mení na info@notino.sk, čo však nie sú také veľké zmeny. Logo taktiež podľahol zmene, nakoľko sa v ňom vyskytoval názov parfums.sk a ako posledné zákaznícka linka bude mať nové číslo a to 02 205 702 50. Toto sú však jediné zmeny, ktorých sa nový názov dotkol.

Čo teda ostáva po starom? V prvom rade široký a hlboký sortiment, ktorý sme si na tejto stránke tak vážili. Spôsob dopravy, ceny ale aj iné obchodné podmienky sú taktiež nezmenené. Takže si môžete vychutnať tie najlepšie výrobky za veľmi prijateľné ceny, ale aj zľavy a akcie, ktoré sa na tejto stránke pravidelne objavovali. Milý a priateľský prístup k zákazníkom rovnako ako aj majitelia, zamestnanci, sídlo či dodávatelia ostávajú rovnakí. Takže si budete môcť písať s tými istými ľuďmi, s ktorými ste mali doposiaľ dobré skúsenosti. Webové stránky i sociálne siete budú taktiež v prevádzke. No najlepšie je, že vám história objednávok, nastavenia i váš účet ostane rovnakí, takže budete mať stály prehľad o svojich nákupoch a svojej aktivite.

Celá táto zmena by sa preto dala označiť jednou vetou a to: Napriek tomu, že meno podlieha zmene, všetky podstatné dôvody, prečo sme mali túto stránku tak radi nepodliehajú zmene, a tak si nákup budeme môcť vychutnávať s rovnakou dávkou radosti ako doteraz.

Menovky: ,