Novinka Mad Love úplne zadarmo

Už ste sa dozvedeli, že môžete mať novú vzorku od Katy Perry úplne zadarmo? Ak nie, tak vás snáď táto informácia príjemne potešila. Osobne ma táto informácia veľmi príjemne prekvapila, nakoľko ma zaujímalo, ako vonia táto vôňa a kvôli tomu sa mi do parfumérie naozaj nechcelo ísť :) Túto informáciu som sa dozvedela z facebooku, a to naozaj náhodou. Okamžite som na ňu klikla a veľmi ma zaujalo, že sa táto "akcia" vykonáva v spolupráci s mojou obľúbenou stránkou notino.sk (v českom znení parfum.cz). "Inak, ak mám byť úprimná, ešte stále som si nezvykla na nový názov ""notýno"", nakoľko som na parfums nakupovala už viac ako rok :) Život je ale zmena, tak snáď si na to niekedy zvyknem."

Ale teraz prejdime k tomu najpodstatnejšiemu, a to: Ako sa môžeme zapojiť do súťaže? Tak, v prvom rade je potrebné navštíviť stránku, ktorá túto možnosť dostať VZORKU ZDARMA ponúka. Pokračovanie je potom už naozaj jednoduché. Stačí vyplniť zopár základných (fakturačných) údajov a to: meno, priezvisko, e-mail, vek, trvalú adresu v ktorej nesmie chýbať mesto, ulicu spolu s popisným čislém, PSČ a samozrejme republiku. Totižto, toto "vzorkovanie" je určené tak pre Slovákov ako aj Čechov. Ako posledné je potrebné zadať telefónne číslo (to je však na vašom zvážení, pretože je to dobrovoľné) a súhlasiť s podmienkami. A tak sa už o mesiac môžete tešiť na krásnu novinku od Katy Perry a užiť si jej vôňu z pohodlia domova.

A čo viac, prvých 1100 zapojených dostane 75ml sprchový gél ku vzorke zdarma. Ja som sa do tohto vzorkovania zapojila už 6. septembra, a tak dúfam, že sa mi podarilo získať aj sprcháč. Ak však nie, rozhodne nebudem sklamaná.

A ak by ste sa radšej zapojili do nejakej tej súťaže, na blogu práve prebieha súťaž o balíček indulony, ktorý bude obsahovať samé novinky. Jediné, čo musíte urobiť je správne odpovedať na jednoduchú otázku: Kde sa indulona vyrába?

Menovky: ,