Moje kryty na mobil

Zrejme každý z nás má nejaký ten kryt na mobil. Kryty sú nie len atraktívnym doplnkom, ale aj funkčným prostriedkom pre ochranuc jeho displeya. Možno aj to je dôvod, prečo sú kryty také drahé.
Tentokrát som sa preto zamyslela a prišla som na to, že si kryt objednám  radšej z čínskych eshopov, akoby som mala zaplatiť 2x tak vysokú sumu. Lenže som nečakala, že bude výber až tak pestrý. Na môj Sony Xperia Z5 premium je veľmi ťažké zohnať nejaký kryt, no tu ich bolo neúrekom. Preto som neodolala a zakúpila som si ich viac.

Mojim prvým úlovkom bol priesvitný kryt v hodnote 0,99eur, na ktorý sa chystám nakresliť si čínsky znak lásky. Potom som si zakúpila dvoch psíkov. Jeden je v čierno-bielom prevedení, pričom obsahuje nápis TOMORROW WILL BE A BETTER DAY a rozkošného psíka, ktorému odstávajú ušká. Druhý psík je v hnedastých farbách a má šiltovku na hlave. A ako posledný je superwoman s nápisom I AM SUPERWOMAN. Tento kryt som pôvodne nechcela, nakoľko mi príde troška namyslene, no veľmi sa mi páčilo jeho farebné prevedenie, a tak som mu nedokázala odolať.

Posledný kryt je v modrom prevedení, no nie je taký obyčajný ako to na prvý pohľad vyzerá. Po otvorení sa v ňom nachádza klávesnica na prepojenie sa s mobilom. Je to veľmi praktické, najmä ak chcem písať články cez mobil. Jedinou nevýhodou je, že má trocha inú klávesnicu, a tak sa z a y nachádzajú na inom mieste a neviem nájsť mäkčeň či dlžeň, takže som v tomto článku nevedela použiť ani dlhé "o" a ani "d" s mäkčeňom. A taktiež ú ä § sa nachádza na spodu klávesnice.

Verím, že si na klávesnicu zvyknem a čoskoro vám budem prinášať články už aj z mobilu, počas školy.

Menovky: