Zázračná Aloe

Už je to nejaká tá chvíľka, kedy som naposledy používala Soaphoria produkty. A keďže sa u mňa sprchový gél využíva naozaj často (keďže ho používa celá rodina), rozhodla som sa opäť siahnuť po sprchovom gély. A ktorý to teda bude teraz? Jednoznačne ALOE

Osobné hodnotenie

Ak mám byť úprimná, najskôr som si nevedela vybrať, po ktorom sprchovom géli siahnem tentokrát. Vyskúšala som už niekoľko sprchových gélov a zakaždým som bola maximálne spokojná. Navyše, stále je v obchodíku ešte množstvo vôní, ktoré ma lákajú a ktoré by som veľmi rada vyskúšala. Tentokrát to však u mňa vyhrala Aloe Vera, vďaka jej krásnej zelenej farbe a predovšetkým liečivým účinkom Aloe.

Priznám sa, že keď som si prečítala niečo o tejto Aloe na stránke, príjemne som bola prekvapená. Ani som netušila, že pôsobí podobne ako steroidy, ale bez vedľajších účinkov. A aj keď netrpím kožným ochorením, myslím si, že občasná vitamínová bomba pre telo môže byť prospešná :) 


Čo sa týka vône, tento sprchový gél nemá výraznú vôňu, no i napriek tomu je cítiť tónmi Aloe Vera. A aj keď nie som jej pestovateľ, jej chuť i vôňu mám veľmi rada najmä v koktejloch či jemných nápojoch. Určite poznáte tie nápoje v ktorých plávajú kúsky Aloe. Ide o pomerne drahý nápoj no nedokážem si ho vynachváliť. Možno aj preto mi jemnejšia vôňa nevadila a veľmi rýchlo som sa s ňou stotožnila.


Čo sa týka konzistencie, nie je riedky ani tuhý. Skrátka taký, aký by mal mať každý gél. Veľmi dobre sa rozotiera a pokožka po ňom ostáva príjemne jemná. Práve z tohto dôvodu si ho doprajem najmä ak sa vyskytujem v prašnom prostredí (čo sa teraz vyskytujem dosť často, keďže prerábame chatku), a musím povedať, že som spokojná.

Menovky: ,