Moje zvieracie vykladacie karty

Ak patríte k ľuďom, ktorí zbožňujú zvieratá, určite odporúčam vykladacie karty s názvom Sila zvierat

Veľmi sa mi páči, že k samotným kartám mi prišla aj malá knižôčka, ktorá sa stala mojim veľmi dobrým pomocníkom pri vykladaní (najmä dovtedy, dokým sa s kartami nenaučím pracovať). 

Tieto karty si viem predstaviť aj ako karty dňa. Teda, na každý deň si človek vytiahne jednu kartu a to bude jeho inšpirácia na deň. Možno vec, ktorú by človek mohol vylepšiť alebo niečo, na čo by si mal človek dávať pozor. 

Príklad

Moje použitie týchto kariet ako inšpirácia na deň
V pondelkové krásne ráno vstanem a podvedomky si vytiahnem jednu kartu zo 44 kariet zvierat. Mojou kartou dňa sa stal Bobor výkonnosti "Pusť sa do toho bez ďalších rečí". Takto si ráno (resp. v autobuse) zvolím nejaký harmonogram na deň, ktorý nasledovne splním. Je jedno o čo presne pôjde a či to bude učenie, robenie domácich úloh, napísanie článku či upratovanie. Skrátka si tento môj vopred stanovený denný harmonogram splním. 

Samozrejme, sú tu aj karty, ktoré by sa na funkciu karty dňa až tak nehodili, no na druhej strane, ak by človek chcel, určite by si aj tieto karty vedel pretransformovať. Napr. Slona rozhodnutia  "Prekonáš všetky prekážky" by som si vysvetlila asi tak, že by som sa nemala vzdávať, ani keby som mala náročnejší deň. 

Čo sa týka knihy, myslím si, že by sa bez tejto knihy karty nezaobišli. Je to najmä preto, že kniha obsahuje množstvo doplňujúcich informácií, aby si človek dokázal jeho vybranú kartu vysvetliť. 

Kniha je veľmi dobre písaná, nakoľko jej porozumie aj lajk, ktorý ešte nemá s výkladovými kartami skúsenosti. Zároveň nie je nejaká veľká, takže sa v nej veľmi dobre a pohodlne listuje a samotný obsah dopomáha k rýchlemu vyhľadávaniu konkrétnych kariet a ich významu. 

Pre mňa sú tieto karty naozaj veľmi zaujímavé a karty sú naozaj veľmi pekné. Zobrazenie zvierat je úžasné, aj keď by som možno siahla po reálnej fotografií. V každom prípade karty naozaj chválim. 

Menovky: ,