Povianočný SWAP

Tento SWAP som si s Kikou dohodla už pred Vianocami, no nakoľko sa pošta oneskorila, balíček mi prišiel až po nich. Napriek tomu však musím povedať, že sa na balíček oplatilo čakať.

Balíček mi prišiel veľmi pekne zabalený a dokonca aj samotný box v ktorom prišli veci bol krásne vianočný. Bolo vidieť, že si na balení jednotlivých vecí dala záležať a v balíčku ma tak čakali dva druhy baliaceho papiera a zopár vzoriek. Samozrejme však nechýbal ani sprievodný list, ktorý bol milý a úprimný. 

Mojim vysnívaným produktom, ktorý som už dlho chcela vyskúšať bola Signal Glossy Chic, nakoľko som na ňu počula samú chválu. Veľmi ma preto teší, že sa objavila v tomto balíčku a konečne si ju budem môcť vyskúšať aj ja. 

Krémom na nohy podľa mňa nikdy nič človek nemôže pokaziť, a tak sa jeden objavil aj v mojom balíčku. Ide o DM výrobok, ktorý som však zatiaľ nemala.

Lak na nechty patrí k mojim favoritom. Hoc trblietavé zlaté laky už mám, tento obsahuje zároveň ružovú trblietky, čo vyzerá naozaj netradične a lákavo. Už sa neviem dočkať, kedy sa k nemu dostanem a ocitne sa na mojich nechtíkoch.

Ďalší výrobok, ktorým sa nedá nič pokaziť. Antibakteriálny gél, ktorý je vhodný tak do kabelky ako aj tašky. Myslím si, že každý z nás používa buď antibakteriálny gél či vreckovky, a tak som veľmi rada, že som v balíčku našla aj niečo takéto. 

Laky na vlasy doslova milujem, aj keď nám veľmi dlho nevydržia. Toniho som už raz mala a bol vynikajúci, no škoda tej vysokej ceny. Preto som rada aj za toto minibalenie, ktoré si však budem šetriť na nejakú výnimočnú príležitosť. Chystám sa tento rok ísť s kamarátom na ples, tak možno ho použijem práve vtedy.

Toaletná voda bola asi jediný produkt, ktorý mi z tohto balíčka veľmi nesadol, hoc ide o kvetinovú vôňu, ktoré mám rada. Nakoľko však mám vo svojej poličke nesmierne veľa vôní, nič sa nedeje a určite poteší niekoho z mojej rodiny, poprípade ho pridám do nejakej GA. Vôňa je inak veľmi pekná, avšak k môjmu charakteru a povahe sa nehodí.

Veľkým a milým prekvapením boli maškrty pre môjho psíka. Hoc toho na Vianoce dostala naozaj veľa, tieto kuracie kúsky jej veľmi zachutili a okamžite ich spapala aj napriek tomu, že je už troška vyberavá. Kika sa naozaj trafila, a tak si dovolím touto cestou poďakovať za môjho psíka.

V balíčku som si našla aj jablkovo-škoricový vosk, ktorý nám poslúži aj po vianočných sviatkoch, nakoľko moja mamina miluje zapaľovať sviečky i aromalampy. Už sa teším ako nám bude rozvoniavať celý dom. 

S Vianočnou tematikou som si našla v balíčku malého sobíka, ktorého si určite na budúci rok zavesím na dvere. A tie srdiečka ktoré zo sobíka visia sú taktiež úžasné. 

Z mojich nekozmetických srdcoviek mi do balíčka zabalila zvonček so sloníkom pre šťastie, ktoré si u mňa určite nájde miesto na okne, nakoľko na dverách mám už niečo podobné avšak s drakom. Napriek tomu ma však potešilo, že sa snažila vybrať aj niečo z ezoterickej tematiky, hoc sa v nej vôbec nevyznala.

V boxíku som tiež našla dve pleťové masky na tvár vhodné pre všetky typy pleti, zopár vzoriek a pásiky na nos proti čiernym bodkám. Z tohto ma najviac potešili samotné pásiky, nakoľko mám s čiernymi bodkami v poslednej dobe dosť veľké problémy. 

Najviac ma z celého balíka potešil Weleda sprchový krém s vôňou Arniky, nakoľko túto značku naozaj zbožňujem. Už sa neviem dočkať, kedy sa mi sprchový gél, ktorý momentálne používam minie a začnem používať tento. Inak, ak mám byť úprimná, absolútne netuším ako Arnika vlastne vonia.

Na jej blogu som komentovala, že by sa mi čistič pleti určite hodil, a tak mi do balíčka pridala presne ten, ktorý v článku opisovala. Išlo o kórejskú zlupovaciu masku. Hneď som ju utekala vyskúšať a veľmi ma prekvapilo, že má čiernu farbu. Hoc nejde o nejaký zázrak, určitú zmenu tam vidím, a čo sa týka zlupovacej masky, tie mám veľmi rada, nakoľko ma baví odstraňovať ich z pokožky.Menovky: ,