Vybavenie kefky

Každý chce pre seba čo najviac za čo najmenej. To je samozrejme pochopiteľné, a tak som sa rozhodla, že ak si ešte nie ste istí a váhate nad kúpou elektrickej zubnej kefky, tak vám poviem niečo o tej mojej. A prinesiem vám hneď niekoľko článkov. Tentokrát som sa rozhodla, že sa s vami podelím o samotnú výbavu mojej zubnej kefky od Oral-B, ktorá stála necelých 25€.

Asi sa už budem opakovať, no opäť pripomínam, že mojim výberom sa stala zubná kefka Oral B Vitality 3D White .

Ako prvé by som poznamenala, že je robená vo veľmi peknom farebnom vyhotovení. A hoc ju je možné kúpiť iba v modrej farbe, myslím si, že ide o neutrálnu farbu, ktorá je vhodná tak pre mužov ako aj ženy. Nehovoriac o tom, že modrá farba patrí k mojim najobľúbenejším, a tak mi okamžite prirástla k srdcu.

Samotná kefka je vybavená časovačom, ktorý je nadstavený na 2 minúty. Tento čas sa síce nedá meniť, no aj po uplynutí je možné ďalej si umývať zuby. Ak sa pýtate prečo bola nadstavená práve na 2 minúty, tak je to odporúčaná dĺžka umývania zubov.

Ako každá elektronická kefka, aj táto je určená na nabíjanie v elektrine. A tak nie je žiadnym prekvapením, ak vám poviem, že som k nej dostala aj nabíjačku. Kefku je treba nabíjať každých 5 dní, avšak nabíjačku môžete považovať aj za stojan. Dokonca bola vyrobená tak, aby ste kefku mohli mať neustále v elektrine a nebude sa opotrebovávať.

A ako to už hovorí samotný názov, ku kefke je i hlavica 3D White. Nakoľko ide ale o tzv. darčekový set (čo hovorí aj samotná mašľa na krabici, ku kefke bol pribalený ešte jeden balíček 2ks náhradných hlavíc. Takže dokopy až 3 náhradné hlavice. Tieto náhradné hlavice by sa podobne ako obyčajná zubná kefka, mali vymieňať každé 3 mesiace, teda 4 krát do roka. Kúpou tejto kefky máte teda na 9 mesiacov pokoj. Jediné čo si musíte kupovať, je zubná pasta.

Menovky: ,