Darujme mamine trocha lásky

Čokoro tu bude deň matiek, a keďže každá mamina je jedinečná, originálna a darovala nám život, určite to stojí za zmienku. Ako teda potešiť našu milovanú maminu v tento deň? V nasledujúcom príspevku vám ponúknem zopár tipov na kozmetické vychytávky, ktoré určite potešia vašu maminu.

Bohemia Gift & Cosmetics Body - kozmetická sada pre mamičky

Veľmi peknou a milou kozmetickou sadou, ktorá si podľa mňa určite zaslúži prvé miesto je Bohemia Cosmetics sada pre tie najlepšie mamičky.

Celá sada je ladená do krásnej zelenej kvetinovej farby, pričom obsahuje sprchový gél v plnej veľkosti (300 ml) a ručne vyrábané mydlo s glycerínom (55g). Na sprchovom géli je vyobrazená žena, pričom pod ňou je napísaný nápis "sprchový gél mamince". A čo sa týka mydla, to je originálne už na prvý pohľad, nakoľko je vytvarované do tvaru krásnej bielej kvetinky. Myslím si, že si to mydlo všimne naozaj ktokoľvek.

Lalique Amethyst
V neposlednom rade je veľmi dobrou voľbou zvoliť na klasiku v podobe zaujímavej vône. Toto balenie má veľmi peknú fialovú farbu, rovnako ako aj kameň ametyst, a tak každý z nás vie už pri prvom pohľade prečo dostal parfum takýto názov.

Čo sa týka vône, je naozaj ženská a môžete si ju zakúpiť aj v nejakej veľmi peknej darčekovej sade. Osobne ma najviac oslovila kombinácia parfumovej vody (100ml) a sprchového gélu (150ml).

Nakoľko však svoju maminu poznáte práve vy najlepšie, môžete siahnuť aj po nejakom darčekovom balení z jej obľúbenej vône. Osobne by som v tomto prípade siahla najmä po darčekových sadách s kozmetickou taštičkou, sprchovým gélom alebo dezodorantom. Tieto veci totiž využije naozaj každý.

Vonná sviečka milej mamičke

A v prípade, že je vaša mamina milovníčka krásneho domu s trochou rodinnej atmosféry, môžete siahnuť aj po takejto veľmi peknej sviečke.

Sviečka je zdobená krásnym kvitnúcim motívom spolu s vtáčikom a milými slovami. Sviečka má 510g, a tak si môžete byť istí, že vám vydrží horieť aspoň jeden celý večer :)


Menovky: